[TESIV] Pancerz, ciężki czy lekki

Ja osobiście wolę lekki pancerz, bo zazwyczaj bardziej pasuje do klasy, którą gram. Trochę głupio wygląda leśna elfka-łuczniczka, biegająca po polach w ebonowej zbroi...Ale gdybym grała silnym wojem na pewno wybrałabym ciężkie pancerze.
Odpowiedz
Lekki pancerz jest dobry, ale ciężki znosi więcej obrażeń, lecz niestety o wiele trudniej w niej się poruszać.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Oba pancerze ale najlepszy jest LP, czemu porównajcie Mistrza Cięzkiej Zbroi ubranego w Dremora Set i Mistrza LP ubranego w Szklany set albo Elfi ;p Mistrz LP dostaje premię +50% do obrony jeśli jesteście ubrani w cały set Lekkiego Pancerza czyli: Hełm, Kirys, Rękawice, Nagolenniki, Buty. Nie pamiętam co jest przed mistrzem ale tuż przed nic nie zajmuje Lp, a CP trzeba być mistrzem aby nic nie zajmował. A jeśli to wam pomoże znam pewien bug z gry: W Oblivionie są rozrzucone 3 Kamienie które przyzywają Dreastyczne itemki:
-Jeden z kamieni przyzywa chyba Zaklęty Sztylet, i rękawice
-Drugi Dreastyczny Miecz dwuręczny i Kirys
-Trzeci Łuk i Hełm

Nie pamiętam czy jest 4, ale nie ważne. Można też kupić zwoje z takimi rzeczami tak samo działają ale one szybciej znikają
Przejdźmy do sedna sprawy: Gdy przyzwiemy coś to na określony czas, ale da się to ominąć ;] Np: Przyzywamy na odpowiednim kamieniu Łuk i hełm, [a będzie potrzebny młotek płatnerski aby oszukać czas] No i dobra czas płynie, ale zobaczcie że nie da się tego ani wyrzucić aby rozbroić. Jak macie przyzwana broń to prosto jest jazdobyć, po prostu atakujemy wroga a potem zanim czas upłynie naprawiamy go. Następnie szybko go wyrzucamy poza nasz Eq [Teraz się będzie dało] Ze zbrojami jest podobnie lecz przeciwnik musi nas zranić w ową część zbroi żebyśmy mogli naprawić.

Tak uzyskane rzeczy zajmują 0 miejsca w eq, ale też nic nie kosztują, jednak + jest to że mamy najlepszą broń w grze [Dreastyczny Miecz Dwuręczny] który nie zajmuje nic a obrażenia ma największe [Większe niż prawdziwy Dreastyczny Miecz Dwuręczny który dużo miejsca zajmuje] A pancerze też są niezłe w obronie i też nic nie zajmują ;] Enjoy ;p


Odpowiedz
Gdzie można kupić pochodnię?
Odpowiedz
Hahaha Pochodnię powiadasz. Najlepiej daj spokój z kupowaniem, znajdzie się w jakiś beczkach lub skrzynkach ;p

A Zola przydało by się na temat.


Odpowiedz
Ja jestem wojakiem więc noszę ciężki pancerz.Poza tym nie czuje się dobrze w lekkiej

A co do pochodni to nie ma w żadnych skrzyniach i beczkach a mi zależy na kupnie po 30 sztuk a nie jednej
Odpowiedz
Załatw sobie zaklęcie światła lub dokładniej poszukaj pochodni, a nie że sprawdzasz jedną i myślisz że w każdej są.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
A kto Ci powiedział, że sprawdzam jedną??Co za człowiek.Sprawdzałem każda która napotkałem.
Odpowiedz
Dziwne bo u mnie pochodnia była w co 3 beczce.
PS. Następnym razem nie pisz na jakimś temacie to co chcesz tylko załóż własny temat.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Trochę głupio zakładać temat o pochodni
Odpowiedz
zależy od rasy. ja zawssze gram wojownikiem więc ciężki. w połączeniu deadryczny claymore + zbroja jesteś jak czołg.
Odpowiedz
Lekki pancerz ma perk który daje 50% regenu kondycji ;p ciężki pancerz tego nie ma tylko ma perk który sprawia że mozesz skakać z większej wysokości na glebe hehe wole lekki pancerz ale cięzki thunderbird armor zajeb... wygląda ;p
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pancerz, ciężki czy lekki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...