Szukamy graczy

Szukam graczy do sesji.
Świat: fantastyczny
Czas trwania: 2-4 godziny (w porywach można dobić do 6)
Rodzaj: Wymaga myślenia
Miodność: Bardzo wysoka
Ilość graczy: 3-4

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MajareQ Raistlin dnia pią, 18 kwi 2008 - 15:44 napisał

Szukam graczy do sesji.
Świat: fantastyczny
Czas trwania: 2-4 godziny (w porywach można dobić do 6)
Rodzaj: Wymaga myślenia
Miodność: Bardzo wysoka
Ilość graczy: 3-4


Jestem! Chętnie skorzystam z okazji...
Ale jak to wyglądać będzie? To jest na fae, na tym forum czy przez jakiś komunikator, czy jak? I czy w świecie Zapomnianych Krain? Tyle pytań...


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
A jak liczysz czas trwania?
Beron przyjzyj sie sesjom Ekha.
ii odpowiadam na kolejne pytanie - D&D

Ekh - nie liczę, opieram się na scenariuszu.
Piszę się na to. Tylko będziesz pewnie musiał sporo mi wyjaśnić.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Czyli mamy 2 osoby:
-Mnie
-Krixa
no i MajorQa jako GMa czyli potrzeba jeszcze 1-2 osób
No to kto się zgłasza???
No to ja się zgłoszę. Dawno nie grałem w papierowego D&D. Zobaczymy, czy komputerowe sesje mogą zastąpić normalne


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
jeśli o mnie chodzi to ogólnie mam wolne i się mogę dostosować. Wyjątek to niedziela (zwykle muszę się uczyć na) poniedziałek (mam zajęcia ze zwierząt). No i jeszcze w najbliższą sobotę mam terenówki i w weekend majowy mnie nie ma (no ciut sporo się tego jednak zrobiło).
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Ja codziennie, oprócz czasu, gdy jestem w szkole. pon-śro: od 15:30 mogę, czw: od 16:30 a w piątek 9 lekcji, to wieczorem. Ale najlepiej by mi pasował weekend oczywiście.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Kiyuko? Grasz, czy nie?
Hej! Mogę jeszcze mojego brata - duergara w to wciągnąć, choć będzie dużo pierniczenia z przelogowywaniem. Chyba, że matczyna nam pożyczy laptopa, ale wątpię.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Kiyuko jak nie odpowiesz dzisiaj - tzn nie zainteresujesz sie tematem i wjedziesz tutaj to zwolnimy Twoje miesjce... znajdzie sie jeszcze jakis gracz ;p

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MajareQ Raistlin dnia wto, 29 kwi 2008 - 14:03 napisał

Kiyuko jak nie odpowiesz dzisiaj - tzn nie zainteresujesz sie tematem i wjedziesz tutaj to zwolnimy Twoje miesjce... znajdzie sie jeszcze jakis gracz ;p


Sorry za nieobecność - Długo nie siedziałem na GE... możemy zaczynać już dzisiaj - będę mniej więcej
codziennie(bo może mi coś wyskoczyć) To co - jedziemy??
Mój brat jednak nie może, nie chce mu się ale to i dobrze, bo by za dużo mieszania by było z jednego kompa.

A więc chyba możemy zaczynać. Mi najbardziej odpowiada (teraz, gdy jest wolne) wieczór i noc aż do rana bo rano śpię do 12-13 a po południu może mi urwać internet.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Beron Heavyhand dnia czw, 01 maj 2008 - 15:56 napisał

Mój brat jednak nie może, nie chce mu się ale to i dobrze, bo by za dużo mieszania by było z jednego kompa.

A więc chyba możemy zaczynać. Mi najbardziej odpowiada (teraz, gdy jest wolne) wieczór i noc aż do rana bo rano śpię do 12-13 a po południu może mi urwać internet.


No to co MajoreQ - zaczynamy?
← Strefa Sesji
Wczytywanie...