E-sejm, czyli zostań politykiem

Kto z was nie marzył kiedykolwiek żeby rządzić? Teraz macie taką szanse w taki czy inny sposób. Gorąco zachęcam do dołączenia do nas, tymbardziej że w okresie matur wielu starych graczy odeszło i można załapać się na wysokie stanowiska partyjne;)

Naprawde gorąco polecam, bo to nie jest gra taka jak inna tego typy, gdzie sztywno trzymamy się schematu i nie można nic zrobić od siebie. Jeśli masz odpowiednie poparcie możesz nawet znieść konstytycje;)

Oto link do gry:www.e-sejm.go.pl



Edit nazwy tematu.
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.

KP (1-1), Księga Nowego Faerunu)



O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.

KP (3-1), Księga Nowego Faerunu)



Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.

KP (4-20), Księga Nowego Faerunu)



Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości (...)

KK (1-11-15), Księga Nowego Faerunu)

Odpowiedz
Zdjąć konstytucję xD właśnie magluję dokładnie na sprawdzian (i przy okazji na maturkę) okres Napoleoński i rozbiory Polski. Nie mów mi lepiej o zniesieniu konstytucji, bo zaraz się tam zarejestruję i uchwalę nową ustawę


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Mlehehehe....gdybym ja był prezydentem to pewnie doszłoby do kolejnego Fallouta

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
← Gry ogólnie

E-sejm, czyli zostań politykiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...