[TESIV] Zawieszki gry, resety kompa

Mam sprzęt : Intel Celeron 2.44GHz, 1 GB RAM,GeForce 7600 GS.
Gra ogólnie działa, ale czasem się dziwnie wiesza(najczęściej przy zmianie lokacji) oraz komputer przy kliknięciu Wyjście z gry po prostu się resetuje (zawsze). Puźniej wyskakuje że: System odzyskał sprawność po poważnym błędzie itd. Wysłałem raport do microsoftu: http://wer.microsoft.com/Responses/Respons...69-c42bcf7d3534

ale niewiele mi to mówi, czy może mi ktoś pomóc ??
Odpowiedz
Heh mam podobnie tylko nie resetuje mi się komp Niby krytyczny błąd (zmieniłem raportowanie żeby pokazywał (tylko krytyczne błędy) Pewnie błąd związany z grą. A innym też się podobnie wychodzi?


Odpowiedz
U mnie jest taki błąd, idę spać żeby podnieść level a tu komp mi się zawiesza. Resetuje kompa odpalam jeszcze raz obliviona i niby wszystko w porządku. To dopiero wkurzający błąd.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Czy to resetowanie się może powodować zasilacz? Mam 300W i 2 dyski, karta wymaga dodatkowego zasilania, procek ma 5,5 lat (swoją drogą ciekawe ile kosztował Intel Celeron 2.44GHz tyle lat temu ). Znajomy informatyk powiedział mi że to może być zasilacz, odłączyłem 1 dysk. Ciekawe co będzie teraz?
Odpowiedz
Jeśli za każdym razem ci się zawiesza to prawdopodobnie zasilacz. Możliwe też że jeśli będziesz korzystał z kompa przez godzinę, a potem włączysz Obliviona i będzie ci działał to pewnie znaczy że karta graficzna się psuje. Wiem bo to mi się kiedyś przytrafiło.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Zawieszki gry, resety kompa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...