[GII:NK] Drabina i skarby

Mam dwie ciekawostki. Patrzyłem i jakoś nie znalazłem tematu z nimi. A więc:

1. Idźcie do domu uzdrowicieli na bagno. Potem odwróćcie się plecami do wejścia i idźcie prosto aż do tego wielkiego "głazu".Potem skręćcie w lewo i idźcie tak chwilkę. W końcu zobaczycie przy tym "głazie" drabinę, po której wyjdziecie po skarb.

2. Jak będziecie w obozie Piratów to wejdźcie do morza tak po kostki lub po kolana i chodźcie tak trochę po tym morzu. Znajdziecie tam wiele różnych muszli, mis, kielichów, dwa razy są chyba skrzyneczki, w jednym miejscu sakiewka... sprawdźcie, bo warto!!! serio szybko można się trochę wzbogacić.

No, to tyle.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ee... Ten, kto o tym nie wiedział - ręka w górę!

Pusto... Wszyscy o tym wiedzą.
Odpowiedz
*podnosi rękę w górę* Ja nie wiedziałem o tym pierwszym!
Ale to drugie łatwo "odkryć" przy queście dla Garetta. (chyba tak się zwał )


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Z tym drugim to w sumie masz rację, Eternith z tymi skarbami w morzu...
No ale idąc do jaskini, w której możemy kupić wino, gin itp. idziemy dalej plażą. Zobaczymy tam następną jaskinę. Idźcie do wody do tego rogu. Tam jest sakiewka i coś tam jeszcze, nie pamiętam dobrze, co...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
To nie są ciekawostki. To są po prostu zwykłe miejsca, których pełno w Gothic'u...
Odpowiedz
Jakby to były zwykłe miejsca, to nawiązywały by do fabuły i byłyby pokazane, bo zwykłe miejsca to takie, które musisz odwiedzić i na pewno to zrobisz podczas gry, a nie każdy sobie wskoczy do wody po sakiewkę, więc to nie są zwykłe miejsca.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Miejsce ze skarbem jest związane z zadaniem - Mapa Grega. A te muszelki czy sakiewki są zwykłą nagrodą za odwiedzenie miejsca, które zwykle jest poza ścieżką. I to nie są ciekawostki. To się nazywa świat Gothic'a.
Odpowiedz
ten skarb co sie po drabinie wychodzi to jesz zaznaczony na mapie skarbow Grega... a chcecie prawdziwej ciekawostki... jesli uzywacie kodow to mozecie latac na F8 prawda... no... wiec poleccie sobie nad biblioteke i bedzie tam stalo rozwalone czerwone auto
Odpowiedz
Heh, to F8, to nie ciekawostka, tylko kody, tak to się nazywa i nie każdy gra na kodach, ale dla zabawy można oczywiście wypróbować . A tego z samochodem nawet nie wiedziałem... Muszę sprawdzić!


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Artistic, nie chciałbym być niegrzeczny, ale na tym forum już był temat o tym wraku:) Więc nie musisz o tym pisać...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
nie jestes niegrzeczny... tak tylko wspomnialem i nie wiedzialem ze byl taki temat... a co do tego F8 to nie chodzilo mi o to ze to ciekawostka tylko ze dzieki mozliwosci latania mozna sie dostac do tego samochodu
Odpowiedz
Ciekawe miejsca z NK? Hmmm może chociaż części nie znacie

~ Koło kamiennego kręgu jest kopalnia z pełzaczem i szkieletami (właściwie pod) na jej nasypie jest kamienna tablica walki bronią jednoręczną
~ Przechodząc przez portal na piramidzie (tej co z niej wyszliśmy po przejściu z Jarkendaru) znajdujemy kordelas piracki
~ Dając się odpowiednio uderzyć bagiennemu golemowi przy Bibliotece Strażników Umarłych lądujemy po drugiej stronie złamanego mostu gdzie znajdujemy magiczny łuk
~ Z kolei ognisty łuk znajdujemy nad chatą Dextera
~ W domu Valentina mieszka demon
~ co do jedzenia to za wyjątkiem wszystkim dobrze znanym grzybkom 25 jabłek daje nam +1 do siły co sam odkryłem, można też zwiększyć zręczność goblinimi jagodami których nie usnięnto z eq paladynów (co zrobiono z smoczym korzeniem u orkowych elit)

tyle ciekawszych, bo o miejscach których jest dziesiątki w stylu smoczej zguby, krypty czy zwykłego skarbu zza krzaka nie ma co pisać .
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Nie trzeba dać się uderzyć bagiennemu golemowi - wystarczy zamienić się w cieniostwora w jedną i w drugą stronę albo np. mieć 90 zręczności i ładnie skoczyć...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Innos96 dnia pią, 04 kwi 2008 - 14:04 napisał

Nie trzeba dać się uderzyć bagiennemu golemowi - wystarczy zamienić się w cieniostwora w jedną i w drugą stronę albo np. mieć 90 zręczności i ładnie skoczyć...

No tak ale zawsze uderzenie jest "bezpieczniejsze" zawsze możesz nie doskoczyć .
A co do odpowiedniego uderzenia to wystarczy stać plecami do złamanego mostu a przodem do golema ot cała filozofia
Odpowiedz
A mnie ciekawi jedna rzecz ;p A gdzie się podział Magiczny Golem Dopiero pojawia się gdy chcemy zostać nowicjuszem No i większość stworków jest usunięta potem dopiero się pojawiają. Trochę to dziwne ale cóż taki system niedopracowany.


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pyjak dnia sob, 19 kwi 2008 - 03:06 napisał

A gdzie się podział Magiczny Golem


Sam nie wiem. W późniejszych rozdziałach go po prostu nie ma.

Szkoda że potwory w Górniczej dolinie się pojawiają się od nowa z nastaniem nowego rozdziału oprócz piątego...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Najfajniej się wybija Jarkendar na 5 akcie, ta masa trolli, chyba z 5
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Taa, one są słodkie... a ile tam jest smoczych zębaczy! dużo doświadczenia można tam zdobyć
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
O kurde przygodę w Jarkendarze zrobiłem tuż na początku 2 aktu. Ale w później tam nie byłem ;] Chyba odkurzę szafki i znajdę NK żeby zobaczyć co tam się dzieje ;p


Odpowiedz
Zagraj, zagraj, nie pożałujesz...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Gothic

Drabina i skarby - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...