Ulalume

Heh, no i w końcu naszła mnie pusta ochota zrobienia teczuszki o sobie^^ Więc uporządkuję to ładnie:

Imię: Iza
Zdrobnienia przyjmowane:Zizu, Belka, Izuś;p
Zdrobnienia nie przyjmowane: Izabellllllllllooo, Izabelusiu, Izabelko, Belluniu itd.[Tak w gwoli wyjaśnienia zdrobnienia kiedyś to były jak najdłuższe imiona, bo to było wtedy pieszczotliwie takie nie Eluś a Elżbietuniusiu. ble.]

Ksywki netowe i życiowe: Carmen, Ash Wednesday, Izka, Ulalume, Serephinea-> od tego Serek Finea , Lillith
Wiek: jeśli dożyję dnia urodzin w tym roku to zapewne nearly 21. W odróżnieniu do Matthiasa nie chce uznawać się za 20-latkę Przez wzgląd na moją datę urodzenia zawsze czuję się młodsza, to trochę deprymuje.
Znak zodiaku: Koziorożec
Kamień: Kryształ lodowy, górski i onyks czarny
Ulubione kwiaty: roże, róże, róże...no i na ślub białe lilie^^ jak na pogrzebie:P

Zajęcia na co dzień w realu: studia magisterskie 5-letnie, Uniwersytet im Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej, Specjalizacja Filmoznawstwo, kultura medialna i tv, II rok kończony. Poza tym zajmuję się krytyką na takich stronach jak: www.spojrzenia.com, www.darkplanet.pl, www.poezja-polska.pl, no ale jak już o tym to:
Strony gdzie mnie znajdziecie aktywną: www.spojrzenia.com, www.paranormalium.com.pl[chyba;p wchodze przez zakladki;p], www.cyrodiil.iq.pl, www.rmi.fm/forum, www.fotka.pl, www.nasza-klasa.pl, www.ilove.pl, http://faerun.com.pl/ [jak widać], łuhhh...a reszty to nie pamiętam...
Czym najczęściej gram w MMOrpg: elfami, chociaż od kiedy zaczęłam grać to zajmuję się moją kochaną dunmerką Lill, dlatego przez zbieżnosć charakteru złożyłam podanie na drowa.
Muzyka: dużo by mówić, może powiem tak, czego nie lubię: disco-polo, country, house, popu czystego, r'n'b, HH, rapu; a co uwielbiam: metal, trash, death metal, trance, goa, psycho, qlimax, dark, dark, dark^^ Kocham mocne bity...A ze spokojniejszych: MIke Oldfield:)
Książki: klasyka fantastyki zagranicznej. Tolkien my master^^, Andre Norton, Roger Zelazny, Mercedes Lackey i dużo innych.
Zainteresowania: wampiryzm[czytałam co się da o wampirach, łącznie z ich Biblią, więc naprawdę wyjadam w tym temacie jeśli mogę być nieskromna^^], analiza snów, psychologia,pisarstwo i krytyka głównie poezji, muzyki. Fotografia portretowa. Dj'ing.Horrory, Thillery, psychologiczne filmy. Koty^^ i konie[jeździłam konno], taniec:) powiedzmy, że jestem profesjonalistką, odebrałam wiele szkoleń, gimnastyka artystyczna, taniec współczesny i takie tam^^ No wyczucie rytmu mam

Nie wiem co więcej pisać
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
Szukasz partnera, czy przyjaciół na ilove ? Zawsze chciałam spytać - czemu nie masz avatara?

Ulubiony kamień nosisz ze sobą ?
Odpowiedz
1.Jaki jest Twój ulubiony kolor?

2.Ulubione zespoły?

3.Są jakieś osoby, których na forum "nie lubisz"?

4.A są osoby, które "lubisz"?

5.Jakie dania lubisz jeść? a co baaaardzo Ci nie smakuje?smile.gif

6.Jak wyobrażasz siebie za dziesięć lat?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Lubisz gumowe Qr'Chucki? A może chociaż lizaki?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
@Miveda:
Onyks mam w pierścionku zawsze:)
A na ilove szukałam kiedyś partnera, a dziś kumpli:)
Nie mam avatara, bo szczerze mówiąc leń ze mnie, nie chce mi się szukać

@Innos:
1. Czarny, srebrny, ciemnozielony i czerwony:) Dużo ich, ale te głównie.
2. Trivium, APC, NIN, My Chemical Romance, Paramore, dużo...
3. Jak na razie chyba takiej osoby nie ma..mam nadzieję, że nie będzie.
4. Desdeamona, Valandil, Courun, Favar By wymieniać...
5. Wszelkiej maści makarony w różnych postaciach:) A nie znoszę śmierdzących serów, bree, i bardzo ostrych dań chińskich.
6. Wiecznie młoda, roztrzepana i radosna Marzenia^^

@Faraliel:
Lubieeeeem^^
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
Hurra! Bratnia dusza w świecie opanowanym przez wrogów lizaków i Qr'Chucków!

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Lizaki są super Jak kleją się do twarzy A Squrczki są kuuuul^^
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
Podobno wszystkie dziewczyny lecą na Qr'Chucki Tak mi powiedział jeden gostek

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ulalume dnia pią, 18 kwi 2008 - 18:40 napisał

2. Trivium, APC, NIN, My Chemical Romance, Paramore, dużo...


Imoł, imoł, Ula jest imoł


Odpowiedz
Wiesz Ell, jest to zespół, który zaczęłam słuchać w 2 liceum. Razem z przyjaciółkami. Przyznam, że wtedy w trójkę byłyśmy takie emogirls, lecz na ich 2 plycie Three Cheers for a Sweet Revenge jest jedna piosenka, użyta w filmie Dom Woskowych Ciał, która stała się dla mnie i dla nich hymnem naszej przyjaźni. MCR znaczą dla mnie bardzo dużo przez wspomnienia, a na pewno przez to, że mimo iż przyjaźń częśiowo uległa rozpadowi, to te piosenki nadal są i one nie przeminą
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
Lilie też, moja mama mi mówiła a ona zawsze wie najlepiej
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz

Cytat

www.paranormalium.com.pl

A to nie było paranormalium.pl?
I jaki miałaś tam nick, bo średnio kojarzę?

Wampiryzmem interesujesz się czysto teoretycznie, czy włączasz w to praktykę? A może rozpoznajesz u siebie jakiś typ wampiryzmu? A jak nie to który wydaje Ci się najbliższy? Co sądzisz o Sanguine De'Viant?
Odpowiedz
@Ati:
1. Serephinea- już jako starszyzna tam jestem
2. Jedynie teoria, bo to jak z satanizmem. Lepiej wiedzieć a nie praktykować, dla własnego dobra.
3. Ja? Wampiryzm emocjonalny. Więcej chyba nie muszę tłumaczyć?
4.Nic nie sądzę. Kobiety mi się rzadko podobają na tyle by cokolwiek o nich pisać. Ale zdjęcia ma technicznie nie najgorsze.

@Mel
1. Wole słodko-kwaśną.
2. Nie lubisz mnie dlatego, że wykorzystuję swoją władzę na terytorium, które uważasz za neutralne zwane nieklimą I mam czelność mówić ci, że czegoś nie masz robić, mówić, itd, itp...
3.yyyyyeeee? Czemu ja nie kapuję twoich niektórych pytań?

----------
Ati, a ty jako kto tam jesteś?
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
Uuuła. To mnie pewnie nie skojarzysz, bo byłam tam trochę wcześniej Nie wiem nawet, czy ktoś poza starą 'ezoteryką' by spamiętał. Jestem teraz bardziej znana jako 'szyszaszynka', na reaktywowanej ezoteryce

Ciekawe, zawsze sądziłam, że sama teoria bez praktyki jet bezużyteczna ' Poza tym żadna książka nie odda Ci tego co daje własne doświadczenie i własne przemyślenia. (Nie, ja wcale nie namawiam do niemoralnych praktyk )

Nie pytałam o fizyczny wygląd, tylko o to co sądzisz ogólnie o jej obnoszeniu się ze swoim fetyszem. I ogólnie o jej osobie.
Odpowiedz
Sądzę, że każdy ma prawo do swoich fetyszów:) ja też swój mam i w sumie się go nie wstydzę.
www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
← Użytkownicy

Ulalume - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...