[IWD2] Wasza drużyna

eee zaznaczyła????khem...mam nadzieję że się przejęzyczyłeś...
Odpowiedz
O sorki xD błąd językowy miałem procesor zbyt zapchany przy pisaniu tego postu i "Lirael" skojarzyło mi się z płcią żeńską...


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
No sorry, jezu... nic się nie stało, chyba?!? Zresztą nie będę na wszystkie profile zaglądał, bo myślisz, że czasu mam jak na wakacjach?
No i OTa robim.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Spokojnie chłopaki nic się nie stało...zdarza się..
Odpowiedz
Wracając do tematu ja miałem znaczy mam małą drużynę:
1 ork barbarzyńca
2 drow kapłanka
3 asemir (czy jak mu tam było) czarodziej

(zaczęła ostatnio nawet sobie radzić )
Odpowiedz
Zamiast czarodzieja to ja bym wybrał czarownika, ale nie chcę się narzucać, to twój wybór. Ja tylko wyrażam swoją opinię.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
I ja. Według mnie uczenie się ze zwojów wcale nie jest lepsze.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Sorki pomyłka miałem napisać "Czarownik" nie pamiętałem akurat który jest który i napisałem bez zastanowienia, i fakt czarodziej jest gorszy.
Odpowiedz
A ktoś próbował przejść w dwójkę lub w jedynkę? Ja z moją trójką na początku miałem wielkie problemy, ale teraz jest spoko.
Odpowiedz
2 lub 1 osobowy team jest tu głupotą bo wątpie że ktoś by dał rade chyba że wmz by tu możliwa była to wtedy by sie dało radę
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Ja na początku (przy ataku na miasto tamtych) miałem ustawione na najłatwiejsze i miałem problemy, chociaż głównym problemem było to że mój Czarownik miał 1 punkt życia .
Odpowiedz

Cytat

2 lub 1 osobowy team jest tu głupotą bo wątpie że ktoś by dał rade chyba że wmz by tu możliwa była to wtedy by sie dało radę


W takim razie sam jesteś głupi. Ja przeszedłem bez większych problemów dwa razy Icewinda II jedną postacią. I to od pierwszego poziomu bez kodów. Raz półorkiem wojem/barbarzyńcą a drugi raz krasnalem wojem/kapłanem.
To w cale nie jest takie trudne. Starczy znać D&D i dobrze wykreować postać. A sześcioosobową drużynką to najprostsza rzecz, jaka może się przytrafić... aktualnie przechodzę trzyosobową: krasnal wojownik, człowiek czarownik/czarodziej i bard (którego dołączę za jakiś czas). To nie jest wymaksymalizowana drużyna, tylko taka bardziej pod fabułę. Dla tego bard dojdzie później - taki mały ciekawy dodatek, że będzie gorszy od pozostałych dwoje. Zresztą takie postacie występują w mojej książce...

[Dodano po minucie]

Dodam, że daję na normalny poziom trudności a mam zamiar niedługo przejść jedną osobą tryb Serce Furii.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Jedną postacią się da to przejść na normalu, chociaż są takie walki że będzie ciężko..( np ;smok)ale na mój gust to jak się gra jedną postacią to trochę bez sensu..lepiej już w gothica pograć albo w wiedźmina...tam się sieka jedna postacią....a nie w IW albo BG przecież to sam miodek ,że jest kilka postaci...
Odpowiedz
Ale ciekawie jest chodzić jedną postacią, nie trzeba zbyt długo siedzieć przed ekwipunkiem reszty członków zespołu i o wiele szybciej zdobywa się doświadczenie.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Ale ja nie mówię , że jest nudno jedną postacią tylko że szkoda w taka grę grać jak IW albo BG w pojedynke.....chociaż nie twierdzę że sam nie przechodziłem jedną postacią...
Odpowiedz
← Icewind Dale

Wasza drużyna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...