Q3 Arena i Unreal Tournament

No właśnie, ciekawy jestemjakie macie stasunki do tych klasyków gier na Multi, które przecierz rządziły (i nadal są grane!) U mnie rządzi Q3A Ta dynamika, walke, rzeźnia mniam, no i tryb 1v1 rządzi!
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
O i wlasnie sie zgodze z wampirkiem !! Q3 Rulers. Ta giera jest przegirete super sie tez gra przez neta i ma dosyc dosyc poziom trudnosci!
Odpowiedz
To była pierwsza gra FPS w którą zagrałem - i spodobała mi się :D:D
Jest ciekawa i nie odwala tak jak CS :angry:
Odpowiedz
Ja jakoś nie przepadam za Utkiem i Quake'iem, wole cRPG [grałem ale sama wyrzynana...] Jakoś tak z gier FPS to Max Payne 1,2, Call of Duty, itp. Ale powiem krótko, mam swojego faworyta wśród prawdziwych nawalanek i jest nim PainKiller Rulez!
Odpowiedz
To zrób sobie temat o tej grze Ostatio nawalam w Q3 na mutki i dostaję łoty <_< Kurde Polacy rządzą, to gracze duuuzek klasy, tak to jest jak się prawie 2 lata nie grało
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Hehehehe... Nie wątpie - ja na multku czy gdzies tam nawet dobrze siekam - na bitwa do 100 zgonów to wygrałem, a drugi miał ich... 15
Odpowiedz
Zagraj na Polskich serverach a zobaczymy czy taki będziez ciebie kozaczek No i może walniemy partyjke w Q3 co?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Najpierw odpal mi mojego DDRAW.DLLa, to pogadamy Muza mi nie działa, a więc wszysztek gier mi poszło :angry:
a na polskim serwerku grałem i niemałe wciry dostałem... Ale też nie najgorsze - miałem 62% wyniku lidera
Odpowiedz
No ja na DM klasowałem się na 3/4 A na 1v1 najpier było 10:0 potem 10:1 a najlepiej było 10:5
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
To mój nqajlepszy było 9:10, ale nie wiem jak wygrałem, a drugi najlepszy to było 10:9
Odpowiedz
Ale mów co chcesz tryb Turnamet jest cholernie emocjonujący B)

Ja w Q1 i Q2 też Ale i tak Q3 najlpesze i nie moge się doczekać Q4 A co do Untrelala to też grałem, z moich obliczeń wynikało że powiennienem lubieć bardziej.. Unreala ale tak się nie stało Dopiero UT2003 to zmienił, na dobre Ale to nie temat o tym B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
To ja w waszą oazę Q3A wejdę w glanach, trzymając pod pachą UT. Ut moim zdaniem jest lepszy i grafiką, muzyką, grywalnością i przegrywa tylko pod względem dynamiki bo mimo że jest ( z dobrymi graczami grając) szalenie dynamiczna, to jednak Q3A jest diabelnie dzika (tj. Ut: dobzi gracze to wymóg).

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Q3A jest moją pierwszą grą. Grałem w nią w jeszcze w kafejce gdy nie miałem swojego kompa. W świat Q wprowadził mnie brat. Najlepsze w tym było, że tam gdzie graliśmy nie było nikogo dostatecznie dobrego by nas pokonać. Uczyliśmy dzieciaków jak zabijać...aż odkryliśmy moda: DEFRAG - wykorzystywanie błędów w grze i trickowanie na mapach - do tej pory w niego gram.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Q3 Arena i Unreal Tournament - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...