[GIII] Przyjmij moc

Mam 5 artefaktów, gadałem z xardassem, zabiłem rhobara, chcę chwalic beliara! Ale jakoś nie idzie. Jak zamontowac te artefakty?
Lfp for GvG
Zabij Xardasa, Zubena, Uruka, Vareka, Umbarka, Groka, Vaka i Kana. Następnie podejdź do ołtarza Baliara (tego w Wielkiej Świątyni), skontaktuj się z nim i powiadom o swoich osiągnięciach.

Tyle.
Nie zapomnij, że jest ci potrzebny kostur wiecznego wędrowca, który posiada Zuben. Jak masz ten kostur to lecisz do baka-reshu(czy jakoś tak ) i montujesz w tej głównej kaplicy.
Z solucją jest wszystko w porządku.

Idziesz do pałacu Zubena, zabijasz go, zabierasz kostur i używasz kamienia teleportacyjnego aby dostać się do Wielkiej Świątyni w Bakareshu w celu nawiązania kontaktu z Beliarem, a co za tym idzie - zakończenia gry.
Wcześniej jednak rozmawiamy z Zubenem o zdobyciu artefaktów, a z nimi i kosturem, który dostaliśmy od przywódcy asasynów udajemy się do Bakareshu. Po rozmowie z bogiem śmierci wykonujemy zadania zlecone przez niego (zabicie Zubhena, Rhobara, Xardasa oraz orkowych przywódców co wcześniej napisał Darnok).
Wszystko już jasne?
← Gothic
Wczytywanie...