[F2] Rekord przejścia gry.

Rekordowo przechodzę Fallouta 2 w 20 min. Nie ma w tym nic zabawnego. Tylko znajomość gry się liczy i pobicia czasu przejścia. Poniżej znajduje się link kogoś kto ten czas pobił. Jak się przyjrzycie to w nie całe 17 min tworzy postać i przechodzi grę. Link ogólnie podaję dla tych którzy sądzą, że można tą grę przejść szybko. Osobiście wolę wyszukiwanie zadań i lokacji. W szczególności iż posiadam wersje angielską z rozbudowanymi zadaniami i z dodanymi lokacjami. Szczerze poleczm. Dużo wnosi do ogólnej fabuły. Szczęśliwcy dostaną dokumenty do PipBoya których nie ma w oryginale.

http://www.sendspace.com/file/uakcnm

Miłego oglądania.
Odpowiedz
Fajnie fajnie że tak znają grę i że są takie zawody, ale nie o to w tej grze chodzi! Ja nawet jakbym się nudził to bym wolał powoli przejść grę rozkoszując się wszystkimi jej tajnikami. A i to jest mój 100 post! ^_^

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Zabawne, ale grę na poważnie przechodzę dopiero drugi raz i... też niespecjalnie mi się śpieszy. Wolę wykonać wszystkie questy, często w inny sposób niż poprzednio, i bawić się tak długo, jak się da. W takim przechodzeniu na czas nie ma nic fajnego.
Odpowiedz
Niech zgadnę: z Arroyo prosto do Navarro Base po Advanced Power Armor i Vertibird Plans, następnie do San Francisco... i dalej wiadomo.
Nic w tym zabawnego. Wolę jeszcze raz spotkać Strażnika Mostu, Rycerzy Króla Artura i... Widmowego Szczura Zabójcę . No i jest jeszcze Marcus, który woli rzucać flarami niż wpakować we wroga serię z miniguna XD
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]




I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz
Czy mógłby ktoś wrzucić ten filmik na jakiś dłużej trzymający serw np: na rapida, bo ten link już wygasł

EDIT
Ooops.....nie wpadłem na to XD
Odpowiedz
← Fallout

Rekord przejścia gry. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...