Warcraft

Może, ale nie lubię rasy ludzi:)
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Taka drobna rada, stwórzcie sobie oddzielne tematy. Albo poroście moda, bo się tu super mix zrobił.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia śro, 16 kwi 2008 - 16:42 napisał

Niestety Ludzie są słabi, ale ciekawie by było mieć kolejną kampanię z ich udziałem.


To trochę za mocne słowa, siła ludzi jest w ilości a nie w jakości no i niskiej cenie

Odpowiedz
Ludzie nie mają szans z taką samą ilością wojowników walcząc, np. piechurami nawet na maks. rozwiniętą bronią i opancerzeniem.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Wiem, dlatego też grając ludźmi staram się nie walczyć z wrogiem na otwartym polu, tylko zabudowuję się wieżyczkami i czekam aż się na nie wróg nadzieje a potem wchodzę z szybką kontrą

Odpowiedz
Od tego ma się mały oddział konnicy trzymany z tyłu który idzie do akcji w takich przypadkach lub kiedy dostajemy łomot, nie?

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Czyli krótko mówiąc: ludzie są najgorsi Dlatego nie zrobiłem kampani o nich...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ale jednostki ludzi mają fajne teksty, np. kanonier mówi "I tak powstają małe krasnoludki" lub "Rusz d..."
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Jejku, jedyna fajna rzecz. To jest niezłe, ale reszta do kitu.
Choćbyście nie wiem co mi mówili o ludziach ja i tak nie zmienię o nich zdania
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Wcale nie są ciekawi. No, może pod jednym względem: że są potwornie słabi.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Powiem. Jest słaby a na szóstym poziomie ma najgorszy czar w całej grze. Grupowa teleportacja - koń by się uśmiał.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Pewnie, że nie, bo oni są do niczego!
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ludzie to moja ulubiona rasa. Arcymag jest boski!
A "Grupowa Teleportacja" to najlepszy czar.

Bierzemy dwie czarodziejki, jedna na drugą rzuca niewidzialność, wysyłamy niewidzialną do bazy wroga, a potem rzucamy na nią Arcymagiem teleport i nasze kochane 24 jednostki są w środku bazy wroga... Miód.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Warcraft - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...