[TESIII] Ulubiona Gildia

Która najlepsza?

Gildia Magów (3 głosy [12%])
Gildia Złodzieji (1 głos [4%])
Gildia Wojowników (14 głosów [56%])
Kult Tamariel (0 głosów [0%])
Światynia (0 głosów [0%])
Morang Tong (3 głosy [12%])
Ród Hlallu (1 głos [4%])
Ród Redoran (3 głosy [12%])
Ród Telvanni (0 głosów [0%])
Według mnie najlepsza jest Gidlia Wojów dla początkujących wojowników oraz Gildia magów dla nowych magów.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Moją ulubioną są Ostrza (duże zróżnicowanie misji), a na dgugim miejscu Ród Redoran (dobre dla wojowników, czyli dla mnie ), a na trzecim Gildia Magów (wkońcu jestem Magiem-Wojownikiem).
Gildia wojów rules!!! Nie jestem zaawansowany, a podoba mi sie
A ja najbardziej lubię Legion Cesarski (jestem rycerzem). Zaraz po nim Wielki Ród Redoran i Gildia wojowników.
Ja kocham ród Redoran jako gildię bo ona wymiata, po prostu tam wszyscy są szlachetnymi osobami, dla których honor to najwyższa z cnón. Oni są najlepsi

Użytkownik Saturas dnia Aug 14 2004, 10:10 AM napisał

Ja kocham ród Redoran jako gildię bo ona wymiata, po prostu tam wszyscy są szlachetnymi osobami, dla których honor to najwyższa z cnón. Oni są najlepsi

Niektóre zadanie temu zaprzeczają...

Użytkownik Draxor dnia Aug 14 2004, 11:47 AM napisał

Użytkownik Saturas dnia Aug 14 2004, 10:10 AM napisał

Ja kocham ród Redoran jako gildię bo ona wymiata, po prostu tam wszyscy są szlachetnymi osobami, dla których honor to najwyższa z cnón. Oni są najlepsi

Niektóre zadanie temu zaprzeczają...

No wiem np wyrżnięcie telvani z takiego grobowca, ale ogólnie są wpożo
Dla mnie gildia Wojowników.
woje , złodzieje , a najbardziej magowie , są thebest , bo tylko od nich się uczę a morag tong nie lubię - wytłukłem ich

Użytkownik Qurnik dnia Aug 26 2004, 07:24 PM napisał

woje , złodzieje , a najbardziej magowie , są thebest , bo tylko od nich się uczę a morag tong nie lubię - wytłukłem ich

czemu wytukłeś oni też są wpożo, zresztą są legalną instytucjąa zabijanie na ich rozkazy nie jest hańbiące.
ja tam na pierwszy raz jestem w ostrzach i w gildi wojowników
Stanowczo Ród Hlaalu. Idealne dla ludzi lubiacych szpiegowac i donosic. Poza tym mam fajna twierdze na Plaskowyzu Odai jako Arcymistrz mianowany przez samego Ksiecia Dren!

BTW Mam nawet kontakty w Cammona Tong (Orvas Dren to mój dobry kumpel )!

PS Wiecie moze jak mozna sie dostac do gildii Morag Tong? Tj. jak moge znalezc ich szefa?
Gildia zabójców jet świetna, Ród Hlallu jest potężny, a gildie magów i wojowników to podstawa dla każdego gracza(to oznacza że muszą być dobre, fajne i z niezłym klimatem)

Użytkownik Saturas dnia Sep 11 2004, 02:30 PM napisał

czemu wytukłeś oni też są wpożo, zresztą są legalną instytucjąa zabijanie na ich rozkazy nie jest hańbiące.

[post="18416"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ponieważ dostałem rozkaz od mężczyzny w Forcie koło Balmory - miałem urządzić krwawą łaźnię za podarek , to urządziłem :twist:
Gildia wojowników podstawa każdego wojownika. Zadania dśc proste i dobrze płatne
moim zdaniem najlepszą gildią są gildia wojownikow
Gildia wojów to podstawa, ale wolę Gildię Złodziei, jakoś spasowało mi zakradanie się pod czyimś nosem do jego kufra Ostrza w sumie też dobre, Gildia magów to już gorzej, za magami nie przepadam A rody...? Jeszcze nie testowane
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Oczywiście, że Gildia Magów (jakżeby inaczej ). Poza tym grałem w GW i Morag Tong. Morag bardziej mi się podobała, bo nikt mi nic nie robił za to, że zarżnąłem jakiegoś gościa Chociaż po dłuższym czasie zadania były z lekka nużące...


Tonari no Totoro!
Gildia Magów oczywiście, chociaż po dłuższym namyśle gildia wojów też może być
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...