[NWN1] Najciekawszy rozdział

który rozdział jest według was najlepszy?

wstęp (1 głos [2.08%])
1 (5 głosów [10.42%])
2 (10 głosów [20.83%])
3 (23 głosy [47.92%])
4 (5 głosów [10.42%])
wszystkie tandetne (4 głosy [8.33%])
Według mnie rozdział 3 bo tam jest najwięcej smoków a ja bardzo lubie smoki!
Odpowiedz
Czwarty, bo najtrudniejsze walki.
Odpowiedz
co mi po trudnych walkach kiedy tam tak nudno było... Po za tym dla dobrze wylewelowanej postaci (np. mojej) nie były wcale takie trudne, może troche trudniejsze od innych
Odpowiedz
Najbardziej podobał mi się trzeci rozdział. Wg mnie były tam najciekawsze zadania, a i całe otoczenie miało najładniejszą grafikę(np księżycowa knieja).
Odpowiedz
Z pewnością trzeci rozdział, najbardziej klimatyczny, najwięcej testów atrybutów (np. misja w której odgrywasz rolę sędziego - dobrze ją wykonać, jeśli posiadasz wysoką mądrość) oraz zadania, które w porównaniu z tymi z pierwszego są zupełnie nową klasą...
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Widze że wszyscy się zgadzamy co do tego że najlepszy był trzeci Oprócz DeBe ale cóż... każdu ma inne gusta
p.s.Kto zagłosował na drugi? bo jest na niego jeden głos a nikt o tym nie pisał? chyba że ktoś tu kłamie...<żart>
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że chyba ja... A dlaczego? Hmmm... To jedyny rozdział w NWN, gdzie mamy pewną zawartość rpg w grze. Nie ma takiej siepaniny jak np. w 4, stajemy przed moralnymi wyborami, mamy największą możliwość stania się łajdakiem lub bohaterem, jest to bardzo zróżnicowany rozdział - zwiedzamy Port Llast, Luskan, puszcze, jaskinie, walczymy z mnogością niemilców... A poza tym jest to jedyny rozdział, w którym możemy nawiązać subtelny romans z Piękną Ari. Właśnie w tym miejscu znajduje się punkt przełomowy dla całej gry - upadek Aribeth, którego konsekwencją była śmierć tysięcy ludzi i zagłada wielu osad i wsi.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
4 bo moj krasnolud mogl sie rozerwac
Odpowiedz
2 rozdział najbardziej dojrzały w sumie jeżeli chodzi o jakieś dialogi ,wybory moralne i kształtowanie osobowości postaci....
Odpowiedz
według mnie najlepszy rozdział 2 Nie wiem czemu . Najlepszy wątek fabularny . Chciarz 3 też był ciekawy
Życie to jeden wielki Rpg a ja jestem jego cząstką
Odpowiedz
ja oddałem głos na rozdział 3 bo:
-wstęp - dla mnie za krótkie
-rozdział 1 - troche nudne dla mnie niewiem jak dla was
-rozdział 2 - fajne i ciekawe ale wolę rozdział 3 bo są smoki i inne ciekawe stworki
-rozdział 4 - trochę za dużo nawalany w tym rozdziale i wolę 2 i 3 bo są dłuższe
-wszystkie tandetne - wszystkie nie są tandetne
Odpowiedz
Rozdział 3 bo ja tak lubie walczyć ze smokami... Smoczki są super. Są takie wielkie, potężne, mądre i mityczne.
Odpowiedz
A więc... 3, bo było wiele różnych terenów i nie mam pojęcia dlaczego, ale grzbiet świata sprawił na mnie wrażenie niesamowite... samotny łowca, biegający między nogami olbrzymów... Poza tym, nareszcie jakaś misja na myślenie- zimowa kula, oraz ruiny (chociaż tu ciut mniej ). Do tego można było ulepszyć broń. (może nie najlepszy powód, ale nadal na plus)
Odpowiedz
W trzecim jest najlepsza walka(Klauth)... oczywiście jeśli da się żywego smoka
Odpowiedz
Oj tak... masz rację. Epicka walka z najstarszym ze smoczego rodu. Cudo!
Odpowiedz
3 Rozdział był najlepszy. Miał smoki, ładne lokacje... nic dodać nic ująć...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Zdecydowanie 3 rozdział. Tyle tam nowych potworów no i przedewszystkim smoki
Odpowiedz
cóż to i ja dorzucę parę groszy

wstęp - malutki plusik za dwa "darmowe" poziomy doświadczenia, ale nic poza tym.

akt 1 - hmm, fabuła dość banalna ale paradoksalnie, najbardziej sprawdzona. Ze względu na jeszcze niski poziom naszej postaci walki były dość ciężkie [ na plus ]. A poza tym rozdział jest najbardziej dopracowany w szczegóły. Jak miałeś niską charyzmę to na każdym kroku cię wyzywano od obdartusów. BN zwracali też uwagę klasę postaci naszego bohatera np do gildii magów dostęp miał tyko mag. Tego nie było w następnych rozdziałach, a szkoda bo lubię takie rzeczy.

akt 2 - za długi, jaskinie kompletnie bezbronnych wobec naszej mocy goblinów i orków to czysta nuda, tak samo jak potyczki ze szczurołakami w Luskanie. Dla mnie to udręka. Ale plusik za quest z archeologiem i rasą pradawnych.

akt 3 - smoki? Fakt, niema nic tak ekscytującego jak potyczki ze smokami. Ale te tutaj w NWN mnie zwyczajnie rozczarowały. Jeden samotny Mnich[ moja postać ] w trzecim akcie jest już takim bogiem że Prastarego Czerwonego Żmija Klautha rozwala w pojedynkę. Z gołymi pięściami na smoka? To już przesada. Takie coś mnie nie bawi. Wolę jednak smoki z BG2 gdzie cała drużyna musiała się nieźle napocić by gada powalić [ albo jeden dobry mag, ale to co innego ]

akt 4 - krótki, dużo walki, dużo doświadczenia. Niby fajnie ale wciąż ten sam problem co w akcie 3. Wyskakują sobie dwa smoki na mojego mnicha, mija niecała minuta i po walce. Gra jest źle wyważona.

Podsumowując, najlepsze akty według mnie to w tej kolejności: A1, A3, A4.
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]




I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shiver dnia nie, 13 kwi 2008 - 16:04 napisał

Z gołymi pięściami na smoka?


Poczytaj Pięcioksiąg Cadderly'ego...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Definitywnie trzeci.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Najciekawszy rozdział - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...