Admin&Mod Log

Amnestia 20% dla marcineczek22.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ai Trihlis Deratchar - 10 % za używanie mojego koloru na forum oraz za OT w temacie o kwiatkach w Fae. Wylatują posty owej pani oraz posty komentujących.
Dodatkowo wyleciało 10 postów - OT w powyższym temacie.

[Dodano po 23 godzinach]

OT w temacie o kwiatkach w Fae, więc wylatują posty użytkowników: Yarpen Gottzorn oraz Marqur Salymy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Amnestia dla usera 'Ellesis' (-10%) Jest clear ; ]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zaczynam wiosenne porządki w forum Gothic. Z zamknięciem starszych tematów w dziale G3 byłby... problem więc na chwilę obecną:

Zamknięcie tematu "gdzie znajde" (nazwa do zmiany) w dziale Gothic 2. Powód: Problem zawarty w temacie został rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Neoras - zagubiony przepis" w dziale Gothic 2. Powód: Problem zawarty w temacie został rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Jak wyłączyć konsolę" w dziale Gothic 3. Powód: Problem zawarty w temacie został rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Gdzie nauczę się posługiwać dwoma mieczami" w dziale Gothic 3. Powód: Problem zawarty w temacie został rozwiązany, podobny temat już istnieje.
Zamknięcie tematu "Ishtar" w dziale Gothic 3. Powód: Problem zawarty w temacie został wyjaśniony.
Zamknięcie tematu "Grok mnie nie lubi" w dziale Gothic 3. Powód: Problem zawarty w temacie został rozwiązany.
Odpowiedz
Spowiedź drugiego Wartownika. ;p

Zamknięcie tematu "Problem w Krycie Boga Śmierci" w dziale Maska Zdrajcy. Powód: podane rozwiązanie problemu.
Zamknięcie tematu "Kwatery wykładowców - problem" w dziale Maska Zdrajcy. Powód: problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Czerwony Mag Szaren" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: problem rozwiązany. (Nazin, Twoje początki chyba;P)
Zamknięcie tematu "Deekin" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: problem rozwiązany.
Kasacja jednego posta w temacie "Problem" i zmiana nazwy tematu na "Mistyczny Łucznik". Dział: Shadows of Undrentide. Powód: problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Wszystko pięknie a tu nagle..." w dziale Shadows of Undrentide. Powód: podane rozwiązanie problemu.
Kasacja tematu "Podstawowy atak" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: taki temat już istnieje.
Kasacja tematu "Mistyczny łucznik" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: taki temat już istnieje.
Kasacja tematu "Mistyczny łucznik" (drugi raz taki sam) w dziale Shadows of Undrentide. Powód: taki temat już istnieje.
Zamknięcie tematu "Towarzysze" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: podana odpowiedź na pytanie i zaczął się lekki OT.
Zamknięcie tematu "Neverwinter Nights Update" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Heurodis - bez wyjścia" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: problem rozwiązany.
Kasacja tematu "Gdzie jest Deekin" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: taki temat już istnieje.
Zamknięcie tematu "Furia Pustyni" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: problem rozwiązany.
Kasacja posta użytkownika "lefantej" w temacie "Dagget Filth" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: nie na temat.
Zamknięcie tematu "labirynt w wieży krypt" w dziale Shadows of Undrentide. Powód: problem rozwiązany.

Ciąg dalszy nastąpi.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Forum: Inne gry

Kasacja tematu "Submarine Titans". Powód ? Totalny offtop.
Kasacja tematu "CS 1.6.". Powód ? Totalny offtop.
Kasacja tematu "America's Army". Powód ? Totalny offtop.
Kasacja tematu "Assassin's Creed". Powód ? Jest już taki temat.
Kasacja tematu "Problem znhl 06". Powód ? Piractwo, piractwo...
Kasacja tematu "heroes3". Powód ? Jest już taki temat.
Zamknięcie tematu "Uruchamianie gry z parametrami.....". Powód ? Problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Fajne kodziki do Heroes 3". Powód ? Problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Patch do The Sims". Powód ? Problem rozwiązany.

Przeniesienie tematu "Divine Divinity" do Inne cRPG.

C.d.n.
Odpowiedz
Cóż za początek...zobaczymy za miesiąc

Czyszczenie z OT tematu o kwiatkach w Fae - 5 postów trafiło do Otchłani.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Taararara.

Zamknięcie tematu "Problemy" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: problem rozwiązany.
Kasacja trzech postów w temacie "Multiplayer" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: spaam.
Zamknięcie tematu "problem" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: total spam.
Zamknięcie tematu "I znów problem" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Level do Epickiego Ucznia Czerwonego Smoka" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: wyczerpany temat.
Zamknięcie tematu "Witam Witam Witam!!!" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: temat wyczerpany.
Zamknięcie tematu "Moja postać się nie rusza, co robić" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: rozwiązane.
Zamknięcie tematu "Most do leża obserwatorów - rodział 2" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: problem rozwiązany.
Kasacja tematu "Piedestały w Podmroku" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: taki temat już był.
Zamknięcie tematu "Ostatni Strażnik w 3 rozdziale" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: temat wyczerpany.
Zamknięcie temat "Skrzydła, Ogony" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: temat wyczerpany.
Zamknięcie tematu "CZAR PALADYNA" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Deekin w piekle" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: podana odpowiedź na pytanie.
Zamknięcie tematu "kamień teleportacyjny" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: podana odpowiedź na pytanie.
Zamknięcie tematu "Problem z Neverwinter, help!" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: autor sam znalazł rozwiązanie.
Zamknięcie tematu "Houston we have a problem!" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: autor sam znalazł rozwiązanie.
Kasacja tematu "Problem w 3 rozdziale" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: taki temat już istnieje.
Zamknięcie tematu "Lepsze zbroje" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Czarny Slaad" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: gracz poradził sobie sam.
Kasacja tematu "Gdzie mam swój ekwipunek" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: TOTAL SPAM! (normalnie szacun..)
Zamknięcie tematu "Strefa Ciszy" w dziale Hordes of the Underdark. Powód: problem rozwiązany.


Wbrew pozorom wcale nie tak dużo.

Ciąg dalszy nastąpi.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu Age of Conan w innych MMORPG. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Inne cRPG

Kasacja tematu "Hogwart-rpg". Powód ? Link wygasł.
Kasacja tematu "Fable". Powód ? Jest już taki temat.
Zamknięcie tematu "Co z nowymi ?". Powód ? Problem rozwiązany.

Planescape: Torment

Zamknięcie tematu "Milcząca kurtyzana". Powód ? Problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "[Pomoc] Kamienna Figura Czarodzieja". Powód ? Problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "[Pomoc] kwit do kuzni". Powód ? Problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "co z "modronem"". Powód ? Problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu "Restart komputera przy starcie gry". Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Ornikiel został poproszony o usunięcie części obrazków z sygnatury. Sześć to lekkie przegięcie.

EDIT

Kolejna PMka poszła 1.5h później.
Odpowiedz
Amnestia dla Enethera. (-10%)

Now is clear.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zamknięcie i czasowa kasacja tematu "Problem w Trelis" w dziale Gothic 3. Powód: Istnieje już podobny temat.
Odpowiedz
Za poradą Vena: czasowe usunięcie trzech postów w temacie "Fajne przedmiociki" w dziale NWN2. Powód: OT.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamknięcie tematu 'Za'wieś' W Subf WoW. Problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu 'L2 nie uruchamia się' W Subf L2. Problem rozwiązany.
Przypniecie tematu 'Biblioteka Serwerów'.
Zamknięcie tematu 'Kamael?' W subf L2. Wątpliwości rozwiązane.
Zamknięcie tematu 'Dual box' W subf L2. Problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu 'L2 update' W subf L2. Problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu 'paski pomocy' W subf L2. Problem rozwiązany.
Zamknięcie tematu 'tatuaze' W subf L2. Problem rozwiązany.
Rename tematu 'mały problem' na 'Jak zwiększyć rozdzielczość' W subf L2.


[Dodano po 3 minutach]

Zamknięcie tematu 'Polski Serwer World of warcraft, WoW-Leg TBC 2.1.3 rates x4' Strona wygasła.
Zamknięcie tematu 'Super serwer Droth WOW!' Strona wygasła.



[Dodano po 6 minutach]

Zamknięcie tematu 'Płacenie Czy muszę płacić coś więcej, niż za grę?' Problem rozwiązany.
Kasacja tematu 'Darmowe serwery do Lineage 1?' Temat stary jak świat, 0 odp, autor chyba ma usunięte konto.

[Dodano po 10 minutach]

Zamknięcie tematu 'KOśCIEJ, ......jak zabic'gada" bo mi nie wychodzi' W subf WIedzmina. Problem rozwiązany
Rename tematu 'problem' na 'Płyty na podłodze, co robić?' W subf Kotor I.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Porządki w temacie Luyankiego w userach. Powód: Trochę się dyskutanci zagalopowali w trzaskaniu pytań. Forum to bądź co bądź nie czat.
Odpowiedz
Kasacja czasowa 6 postów w temacie 'Wasza drużyna' W IWDII. OT
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
2 posty pani Clarisse Neferet trafiają do Otchłani. Mam ładnie prosić o niespamowanie i dłuuuuuższe wypowiedziw temacie o kwiatkach w Fae, czy też posłać poleconym kolejne 10 % ? Limit to 100%, więc zabawy jeszcze wystarczy na trochę
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Błąd w bogactwach lub w magazynie królewskim" w dziale Błędy na forum Fae. Powód: problem rozwiązany. A raczej wcale go nie było.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...