[IWD2] Limit poziomów - czy da się to ominąć?

Jeśli ktoś zna sposób na zmianę/usunięcie lub edycję plików ID2 tak, aby postać osiągnęła więcej niż 30 poziom (nie mówię tu o potężniejszych rasach typu drow lub gnom głębinowy) to bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
Wiem, że do tego typu gier tworzone są różnego rodzaju łatki m in. do blokowania limitu levelu, poszukaj a znajdziesz

Odpowiedz
Tu was zmartwię bo o takiej łatce do IW2 nie słyszałem chyba ,że jakaś nieoficjalna bardzo , ale 30 poziom to na tą grę to i tak maks...
Odpowiedz
Ale to i tak wysoki lvl, więc zanim go wbijesz to zapewne skończysz grę, no chyba, że uda ci się przejść grę jedną postacią

Odpowiedz
Spokojnie można sobie ładnie nabić ten level wystarczy awansować tak do jakiegoś 12 poziomu a później zbierać tylko expa , bez awansu! i tak w okolicach tego smoka w świątyni miałem 25 poziom-4 osobową drużynką na normalu, na sercu furi był 27/8 ale ciężko było....
Odpowiedz
O takiej taktyce nie słyszałem
Ale w takiej sytuacji np. nabijasz lvl szybciej niż zwyczajnie ???

Odpowiedz
Szybciej bo dostajesz więcej expa i za wszystkie potwory a nie tylko za twardzieli jak np na 19/20 levelu:)
Odpowiedz
Właśnie podobno trudno się przechodzi grę jedną postacią... ja doszedłem nią do drugiego rozdziału (nawet do połowy!)
Odpowiedz
Zależy jaka postać i na jakim trybie się nią gra...
Odpowiedz
Jedną postacią bardzo trudno nawet na łatwym poziomie, chyba że ta postać jest z eksportu to wtedy grać możesz do 5 rozdziału gry a dalej to już koniec.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Ja próbowałem jak Beliar. Też łatwo się przechodziło, grałem czarownikiem. Oj, nigdy nie zapomnę najścia goblinów na Targos... Rach ciach, poziom, rach ciach po goblinach...
Nie brałem postaci z eksportu.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
serce furi można przejść na luzie czrownikiem...tylko potrzeba szybko mieć czary uleszpona niewidzialność plus animacja martwego....i na luziku...wojem za to istna masakra...
Odpowiedz
A jak to jest kiedy gra się pełną drużyną? Powiedzmy Barbarzyńca, Paladyn, Łotrzyk, Łowca, Kapłan i Czarodziej?

Ale w sumie odpowiedź to na PW mi może ktoś wysłać, bo temat jest o czym innym.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
hmm no mi się gra sympatycznie co prawda mam trochę inny skład ale..6 osobowy team jest całkiem spoko...chyba że pytasz o serce furi?wtedy ważne są przedewszytkim 2 czary...przyzywanie czegoś( najlepiej nieumarłego ) + ulepszona niewdzialność bez tego za daleko nie pojedziesz....
Odpowiedz
No ok ale zaczynałeś od poczatku nową postacią czy z eksportem? Bo z eksportem to na luzie....a od początku to jest ciężkawo troche szczerze mówiąc....
Odpowiedz
eee na sercu furi nie ma łatwego poziomu trudności...tam golblin Cię rozwala na jednego strzała na początku...
Odpowiedz
← Icewind Dale

Limit poziomów - czy da się to ominąć? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...