Czas kupic cos nowego :P

A ja polecam heroes V chociaż sam jeszcze nie grałem no i niedługo mafia 2 (nie wiem jak ta nowa ale mafia 1 była po prostu wyśmienita )
Odpowiedz
To ja polecę od siebie ciekawą książkę miast psucia oczy przed kompem. O! Po dobrej lekturze i odpoczynku od gier najdzie ochota na odkurzenie starszych gier
Odpowiedz
Książek nie lubię za bardzo czytać, ale nie koniecznie. Jak dobra książka to poczytam ;D
@TOPIC, chyba pogram w tego Wiedzmina
Odpowiedz
A może zagrasz w coś niewymagającego użycia komputera? Np.... Dungeons & Dragons?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia czw, 06 mar 2008 - 15:37 napisał

Możesz jeszcze spróbować tetrisa ;>


Zgadzam się
Jeśli chodzi o nowości to ja polecam jeszcze Snake (choć w niego lepiej na komórce grać)

Jeżeli już przeszedłeś wszystkie gry to polecam osobiście MMORPG (w to można grać wieki)

Odpowiedz
To ja polecam ci Ateane - Scratches . Oczywiście do grania w nocy.
Odpowiedz
Ja w najbliższej przyszłości mam zamiar kupić Fable 2. Pierwsza część była dobra, a druga zapowiada się nieźle.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Nadeszły wakacje... koniec nauki, tralala...a ja się nudzę Doszedłem do wniosku, że muszę w coś pograć, bo nie wytrzymam Tylko problem tkwi w tym, iż nie wiem w co. Doradzilibyście coś? Jeżeli tak to ja może powiem co mnie interesuję A więc..coś w stylu Gothic/Oblivion/Two Worlds itp. Oczywiście jakieś CS'o podobne też są miło widziane. Chce po prostu wiedzieć w co WARTO grać... Z góry dziękuję.
Odpowiedz
No więc tak:
1. Zdobądź i ukończ Sagę Baldur's Gate
2. Zdobądź i ukończ NWN 1 i 2
3. Zdobądź i ukończ Fallout 1 i 2 (Tactics od biedy)
4. Zdobądź i ukończ Sagę Icewind Dale
5. Zdobądź i ukończ Counter Strike 1.6
Odpowiedz
Enether, boję się, że będzie jak z wiedźminem i oblivionem...nie będę czul "tego czegoś" . Ale postaram się przejść chociaż kilka z wymienionych gier Słyszałem o nich sporo i grałem trochę, ale jakoś nigdy nie miałem okazji dłużej pograć .
Marigold, chodzi mi o coś.. większego, ale nawet niezłe to jest
Odpowiedz
Wiedźmun i Oblivion to [tu angielskie słowo slangowe określające ekskrementy]. BG i NWN to jest to
Odpowiedz
Z wymienionych przez Enethera i Finroda gier (w które koniecznie trzeba zagrać), dorzuciłbym dwa klasyki:

Planescape: Torment - cRPG, straszliwie niedoceniany, bijący na głowę NWN oraz ciut lepszy od BG
Majesty: The Fantasy Kingdom Sim - oryginalna strategia

Z tymże niestety obecnie ciężko je nabyć w EMPiK'ach i innych sklepach, więc pozostaje tylko ten mniej legalny sposób nabycia
Odpowiedz
No masz... zapomniałem o P:T...
Odpowiedz
Mnie zawsze zastanawia czemu ludzie zadają takie pytania, te najfajniejsze gry mają swoje działy na forum i ja bym się popularnością tych działów sugerował .
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Czas kupic cos nowego :P - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...