[Archiwalny] Sugestie, Propozycje

Witam!

Króletwo było, ale jak powiadają "życie się nie kończy, życie się tylko zmienia...". Tak właśnie stało się z Królestwem, zmieniło się, i to jak widać na dobre :0 Bardzo dobre...

Pozdrawiam,
xenox
..:: XeNoX ::..
Piszcie tu również o tym jakich rzeczy u nas brakuje , w czym jest lepsza konkurencja , a także co byście napewno zmienili.
Witam.

Ja z góry proponuje Sttatystyki :

Statystyki

Spolszczenie

2 rzecz która jest bardzo przydatna, To kolorystyka Grup :

Gropu Name Indicator

Ostatnia rzecz to chyba spolszczenie dokłądne Forum Lo-Fi macie sposlzczone, hardcoded też Ale pomoc nie spolszczona.

Znajduje się Ona w ACP -> Maintenance -> Manage Help Files A dokładna pomoc taka jak jest u Was tylko po polsku jest u mnie na Forum -> Forum

To było by chyba na tyle
Mam taką małą sygestię. Mianowicie rozdzielić dział np w G2, ta podforum Ogólnie i Problemy, lub coś w stym sytlu. Bo trochę denerwuje to, że tam gdzie są sprawy ogólne (Ulubiona broń itp.) są jeszcze problemy i jest mały bałagan.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
mam taką sugestię związana z swobodną zmianą nicka
raczej niebedzie takiej mozliwosci i chyba reszta zespolu administracyjnego sie zgodzi ? : >
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Yep, to wskazuje na zaburzenia samoświadomości, albo zmienia nasze postrzeganie danego użytkownika. ^
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!

Użytkownik Vampire Lord napisał

rozdzielić dział np w G2, ta podforum Ogólnie i Problemy, lub coś w stym sytlu.


A ja bym proponował wykasować wszystkie tematy z prośbą o pomoc i w każdym dziale z grami cRPG zrobić temat "POMOC!". I tam ludzie wpisywaliby swoje problemy z grami...


Tonari no Totoro!
Tak też można! Byle by oddzielić problemy userów od ogólnych rzeczy.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Każdy dział podzielimy na :
Ogólnie
Ciekawostki
Problemy
Inne



Tyrael wiesz co wstydzilbys sie : D 2 takie same posty ... WSTYD !!! sasasasa - Angela
Mamy (moderatorzy) zacząć przenosić tematy do tych poddziałów?


Tonari no Totoro!
popieram dzialy

Użytkownik Medivh dnia Apr 30 2005, 04:07 PM napisał

Mamy (moderatorzy) zacząć przenosić tematy do tych poddziałów?

[post="22999"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No to teraz trzeba czekać na odpowiednii rozkaz Adminów...Ale dobrze że powstały te działy, to znacznie pomoże zoorientować się na forum.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
ja juz sie przyzwyczailam jak jest a wy znowu chcecie mieszac :] Jestem na nie ;p
To pay the price of being hell bound...
A ja na taak!
Będzie bardziej przejrzyście
Nie wiem po co wy głosujecie skoro to już jest A ja nadal czekam na odpowiedź czy mamy już przenosić tematy do tych poddziałów :roll:


Tonari no Totoro!
Skoro Gameexe to portal fantastyczny, to na stronie powinny pojawić isę następujace działy:
Heroes of Might and Magic
Battle for Wesnoth
Lord of the Rings (gry i ksiażki osobno)

Do paru z nich mógłbym pisać osobiście....
← Game Exe
Wczytywanie...