[NWN2] Twierdza na rozstajach - poradnik

A ja mam taki problem. Jestem w III akcie i nie mogę dalej rozbudować dróg ani murów, a są takie same jak w II akcie. Proszę o odpowiedź.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Bo nie możesz! Możesz tylko Klasztor Tora i Wieże!
Odpowiedz
Najlepiej do rekrutacji przydzielić "światło niebios" wtedy rekrutacja wojska idzie że hej...
Odpowiedz
Heh co chwile gadam z Kaną i jak jest cos o Rekrutacji to zmieniam wszystko ale nadal stan jest 50...
Odpowiedz
a masz już "światło niebios" jako kapitana od tej rekrutacji?bo na początku bez niej to miałem jakieś 80 szarych płaszczy...a potem jakoś szybko mi się 2500 zrobiło....
Odpowiedz
a propo Światła Niebios - pokonałem ją w Lilast (czxy jakoś tak) i nie ma jej w neverwinter - to tam powinna się pojawi żeby 2 raz z nią walczy?
Odpowiedz
Nie.
1. Walka w Neverwinter.
2. Walka W Port Last.
3. Walka koło Warowni na Rozstajach.
Odpowiedz
Nie wiem co to te Światło niebios xD
Odpowiedz
JTL Światło Niebios to postać którą spotykasz w miejscach które są napisane przez Ammona. Żeby do ciebie dołączyła w warowni musisz ją pokonać 3 razy. Zalicza się ją jako porucznik i możesz jej przydzielić jakieś zadanie przez osobę która jest w warowni (przykro mi ale nie wiem jak się nazywa, prawdopodobnie Katriona, ale nie jestem pewien), musisz z nią pomówić na temat dowódców, a następnie o Światło Niebios i przydzielasz jej jakieś zadanie.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Dziekuje wam teraz naprawde moja warownia dzięki wam ruszyła na nogi
Odpowiedz
Mam wielką prośbę. Czy mógłby mi ktoś przesłać screen okna o stanie twierdzy (obojętnie w ilu procentach ukończona)?
Potrzebne mi to do kampanii RPG. Swoje stare sejwy wyrzuciłam _-_

Dziękuję z góry ;*
Odpowiedz
JESTEM W MOMENCIE GDY MAM POKONAĆ 4 KONSTRUKTY I KAPLANA CIENIA I CAŁY CZAS GINE. JAK ICH POKONAĆ?
PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ
Odpowiedz
Co do walki tej, weź Ammona Jerro, Casavira/Khelgara, oraz Quarę ona będzie ich cisnąć, a ty będziesz mógł walczyć spokojnie wybrałem taki skład bo Ammon musi odczytać imię.
Odpowiedz
Jestem tu nowy i mam taka sprawe
sa tryby rekrutacji i chce wiedziec jakie sa plusy i minusy kazdego trybu rekrutacji:

1.Amnestia dla kryminalistow

2.Kazdy moze dolaczyc do szarych plaszczy oprocz kryminalistow i przestepcow

3.Wymagania sa takie same jak u szrych plaszczy z Neverwinter


moze mi ktos napisac jakie sa plusy i minusy rekrutacji
(np.
piszemy tak
1. i tutaj jakie sa plusy i jakie minusy
2. i tutaj jakie sa plusy i jakie minusy
3. i tutaj jakie sa plusy i jakie minusy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia sobota, 10 października 2009, 10:39 napisał

1.
+: duża liczba strażników,
-: niskie morale, niska uprzejmość chłopstwa, mniejsze zyski

2.
+: średnia liczba strażników,
-: morale w normie, ale nie ma szału

3.
+: wysokie morale, wysoka uprzejmość chłopstwa
-: mała ilość

a ja mam pytanie ile razy muszę wejść i wyjść aby móc utworzyć tę specjalną grupę żołnierzy ?
i jakie zdanie wybrać dla nich np z tych co : "niech będą lojalni względem mnie " ? to które jest najlepsze dla jakiego charakteru ?? plx help
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Twierdza na rozstajach - poradnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...