Przejawy kreatywności

Meredith
Jak ktoś czytał Achaję to pewnie skojarzy Osobiście uwielbiam tę książkę.
Sówka
Elf alternatywnie
To też wzorowane na jakiejś grafice z jakiejś gazety komputerowej
Coś.
Kot zwany Albertem, który jest spokojny tylko kiedy śpi
Thanathos
Inspirowane kafelkami w toalecie jakiegoś baru na pomorzu
Efekt nudy na polskim i chemii
Smok
Smok 2
Kobieta z za wielką głową. Z boku tekst Nine Inch Nails - Physical, jedno z moich ulubionych nagrań, które mi wtedy leciało w głowie.
Takie nie wiem co, a skrzydła nie mogę dokończyć od dobrych kilku lat
Huh.

Tak, to ja tak się obnażę. Niewyraźne, bo telefonem robione.

[edit]
Trochę duże powychodziło '
Odpowiedz
Dlaczego ja nie umiem rysooowaaać. Fajne to oko, laska z pistoletem i czacha. A ta druga laska ma taaakie długie nogi. :O
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Miały być dłuższe, ale strony nie starczyło A rysować i ja nie umiem, czasem mam taki zryw to po kilku podejściach mogę się pochwalić takimi o.
Odpowiedz
Kiedy ja piszę, że nie umiem, to mam na myśli, że jak próbuję na zajęciach narysować psa, to wychodzi z tego coś, co z psem ma tyle wspólnego, co ja. ;p A u Ciebie przynajmniej widać efekty.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wiesz, dzisiaj ludzie malują płótno na biało i mówią, że to misie polarne w czasie zamieci Albo jesteś podobny do psa, albo upodabniasz rysowanego psa do siebie.
Odpowiedz
Niektóre już widziałem na gronie . Pracuj pracuj i rozwijaj się póki możesz. Niektóre w sam raz pasują na concept arty do jakichś projekcików np. gier.
Odpowiedz
[wycięłam, bo nieładne i może jak poprawię zeskanuję i wrzucę na nowo]

Świeżości - Atris, miało być słodkie i proszące, ale średnio wyszło '
Odpowiedz
Niektóre są naprawdę fajne
Tym bardziej, że na lekcji je robiłaś

Odpowiedz
Taa, gorzej, że na koniec roku przyjdzie mi zapłacić za obijanie się na lekcjach
Odpowiedz
[profesjonalista mode on]
Cienie. Nie bój się ich. Nie zjedzą cię. W każdym razie nie te z kartki. Wszystkie te rysunki są dobre, ale niedopracowane. A to muśnięte kolorem, a to cień za lekki. Większość wygląda po prostu jak szkice, a połowa jest warta dopracowania... a właściwie skończenia, albo nawet zaczęcia.
A, i trzeci rysunek od samej góry - stawiam na potworzysko z Bard's Tale.
Odpowiedz
Cienie nigdy mi nie wychodziły, dlatego i kolorami się nie bawię - to co jest muśnięte czerwienią takie miało być Tak, to są i miały być szkice, bo do profesjonalnego rysunku się nie nadaję i nie chcę
Odpowiedz
A kto tu powiedział, że mają być profesjonalne?
Ale nie czujesz czasami patrząc na te arty, że są jakieś takie... niekompletne...?
Odpowiedz
Pomyślałem sobie że zrobię z nich grafitti. Projekty (na razie jeden)


Tylko znaleźć ścianę
Odpowiedz
Trochę taki zbyt kanciasty się zrobił
Odpowiedz
Grafitti są kanciaste
Odpowiedz
Nie zawsze, a jak chcesz z tego zrobić graffiti to proponuję rzucenie bardziej kontrastowych kolorów i wyraźniejszy kontur '
Odpowiedz
Twórca tych rysunków jest niezły, ale chyba zbyt często siedzi przy kompie i ogląda różne rzeczy.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Jeśli znajdziesz kiedyś taką kartkę by zmieścić na niej rysunek klaty Orniego, naturalnych rozmiarów rzecz jasna, do tego wiernie ją odwzorujesz, uwzględniając refleksy światła na oliwie to dam ci nagrodę specjalną imienia Marudy.
Odpowiedz
← Fan Works

Przejawy kreatywności - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...