[NWN1] [Pomoc] Skrytowieża

Mam problem. Jestem czarownikiem i jestem w skrytowieży. Gadam z Eloortą [czy jak jej tam] i ona proponuje mi wstąpić w szeregi gwieździstego płaszcza i mówi mi że muszę zdobyć cztery przedmioty: drewna na rozpałkę, jakąś mgłę, grudkę czegoś i coś tam jeszcze i mówi mi, że przedmioty są silnie strzeżone, a budynki w których się znajdują są oznaczone zegarami słonecznymi. Nie wiecie gdzie przypadkiem są te budynki i jak wykonać następne zadania powiązane z dołączeniem do gwieździstego płaszcza?
Budynki te są ustawione w każdej z dzielnic. Są tak jakby wbudowane w ścianę innego budynku czy muru, więc trudno je nazwać budynkami . Ci "piekielni" strażnicy to Mefity :lol:. Nie miałem żadnych problemów, żeby je znaleźć. Najwyraźniej Ci się nie chce, ale masz. Półwysep - punkt G , Żebracze gniazdo - L, Czarnystaw - N i Doki - H. W zwłokach każdego Mefita znajdziesz to, co Cię interesuje, a później w Skrytowieży powalczysz z Minogonem. Tam też mała zagadeczka, ale wierzę, że już sam sobie poradzisz .
  • Labolatoria_sztuk_mistycznych.JPG

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Dla ułatwienia - przed każdymi drzwiami do budynku stoi kamienny zegar słoneczny.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Dzięki. Można zamknąć ten temat.
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...