[TESIII] Najlepsze lokacje

Chciałbym, żebyście pisali tutaj, jaka lokacja najbardziej wam się podobała i gdzie warto zaglądnąć w Morrowindzie.

Jak dla mnie najfajniejsza lokacja to grobowiec na malutkiej wysepce. Był tam labirynt (ze szkieletami), jakieś pomieszczenie z wodą i łódką (było tam trochę skarbów). Przydawała się tam jeszcze lewitacja, bo gdzieniegdzie były ukryte skarby. Niestety nie pamiętam, gdzie ta wysepka się znajdowała.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Naprawdę warto odwiedzić Tel Vos. To labirynt dziwnie połączonych wież pełnych potworów, tajemnicze podziemia (te notatki robotnika znajdywane co jakiś czas, wiecie), jest nawet muzeum krasnoludów. Fajne, jedno z najoryginalniejszych miejsc w grze. To na północym wschodzie, jakby ktoś nie wiedział.

O Elbereth! Gilthoniel!
We still remember, we who dwell
In this far land beneath the trees,
Thy starlight on the Western Seas.
Odpowiedz
Hmmm mi takie 2 miejsca w głowie zapadły - daedryczne ruiny Ashalmawia i twierdza Berandas

Ashalmawia leży na północnym zachodzie, dosłownie tuż obok Ald Velothi albo Khuul, ale raczej koło tego pierwszego. Ruiny jak ruiny, ale na samym dole [zatopione krypty czy kaplice to były] stał sobie taki koleś - Gordol. Ziomek miał EBONOWY KOMPLET ZBROI, który grzechem było nie wziac

Berandas leży natomiast na południowy wschód od Gnisis. To "opuszczona" twierdza - why cudzyslow? Nie ma tam ludzi, elfów, krasnoludów - są daedry. Pełno tam tego do diabła ! ! ! Ciezkie miejsce. Na samym koncu lokacji leżą zwłoki - przy nich BUTY APOSTOLA !!! Lewitacja 40-60pkt przez 30sekund. Ładunku itemku nie pamietam dokladnie, cos kolo 800. Zalozylem buty i wzlecialem do gory - była tam polka skalna ze tak sie wyraze. Tam stala jakas gosciowa chciala zwoj interwencji bóstw. Dalem, ona wzamian za to dała mi swoje ciuchy - w tym suknie, która na stałe podnosiła HP o 5pkt i koszula która chyba celnosc na stale o 5pkt podnosila.
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Zapomniałem dodać - jeszcze zamek Hlormaren ( niedaleko Balmory) był fajny. Tam też było trochę skarbów. Warto tam iść.

Jednak najlepszy zamek, z którego schodzimy w wielkie jaskinie aż za barierę to Kogoruhn. Jest na północ od Dagoth Ur, za barierą oczywiście.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Co do pierwszego postu to chodzi ci pewnie o grób rodziny Marvanii.Wyspa ta jest na północny-zachód od Tel Branora.Mikstura Lewitacji mile widziana(na półce sklalnej gdzie świeci światło jest Daedryczny Młot,Daedryczne Oblicze Boga i kilka innych drobiazgów.A ciekawe miejsca...hmm...

1)Dom Szóstego Rodu Mamea(znajduje się tam najlepszy według mnie sztylet i jest tam wiele ciekawych rzeczy)
2)Ruiny Ashurnabitashpi(Opoka Eleidona,6 dobrych sztyletów,kilka części daedrycznego staffu,pare Złotych Bóstw)
3)Grób rodziny Marvanii(dobry topór Pocałunek Sztormu,pradawne Brendy Dagotha)
4)Skarbce Wielkich Rodów(Jest tam bardzo dużo kasy i innych drogocennych rzeczy,tylko trudno się tam dostać)
5)Plantacja Dren(chyba każdywie czemu)

Te lokacje są według mnie najlepsze a szczególnie Mamea.
Odpowiedz
Może to głupie, ale nie pamiętam, gdzie jest Mamea (pewnie dlatego, że już chwilę nie gram, bo płyta z grą mi się zepsuła - będę musiał kupić znów Morrowinda, ale to i tak teraz taniocha...)

Gdzie jest ta Mamea?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Mamea leży na południowy-wschód od Ginisis(połowa drogi między Ginisis a Ald-Ruhn)Jeśli będziesz cały czas iść na połudiowy-wschód to szybko znajdziesz tą jaskinie.
Odpowiedz
Aha. Dzięki. Jak tylko będę miał płytę do Morrowinda - najpierw skieruję się do Mamea.

A ten skarbiec? Gdzie on jest? Jak tam się dostać(bo piszesz, ze trudno tam wejść...)?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Chodzi ci pewnie o Ruiny Assurnabitashpi.Ciężko jest tam wejśc.Od obozu Urshikalu idziesz na północ aż do morza a później na zachód,po pewnym czasie powinna być droga i tam będą te ruiny.Dawno grałem w Morrowinda ale żeby wejść do środka ruin trzeba nurkować.Tam są drzwi z zamkiem chyba 80 a za nimi Złote Bóstwo.Są tam fajne sztylety ale za każdym razem jak weźmiesz sztylet to pojawi się zjawa.To chyba tyle.


A jeśli nie o ten skarbiec ci chodzi to napisze jeszcze raz.
Odpowiedz
A skarbce wielkich rodów??? (na serio dosyć dawno grałem...)

Przepraszam za to, że jestem taki męczący...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A skarbce wielkich rodów.Są one w Vivek.W strefie Hlaalu jest skarbiec Hlaalu.Wejść jest prosto ale żeby dostać się trzeba otworzyć drzwi zamek 100(i to 3 razy).Jest tam 4 strażników i 2 osoby więc ukraść klucze jest ciężko tak samo jak otworzyć drzwi bo przy nich stoi strażnik.Ale jak się tam dostaniesz to zdobędziesz komplet Szklanego pancerza,dużo kasy i innych klejnotów.Skarbiec Redoran ma chyba najmniej do zaoferowania.
Odpowiedz
Dzięki. Widzę, że wycieczka czeka;)

No, to piszcie dalej, gdzie warto iść?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Wieża Sorkvida - dla maski Clavicusa. To mocny hełm z ciekawym wyglądem - w sam raz, jeśli postać ci się nie podoba
Grota Mudan w Ebonheart - Smoczy Kirys używa moja postać cały czas od chwili zdobycia.
Odpowiedz
Grota Mundan nie jest tak całkiem w Ebonheart - jest na południe od niego, na małej wysepce.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Podałam nazwę obszaru jaka się wyświetla (cały świat jest podzielony na obszary), ale masz rację co do samego położenia groty.
Odpowiedz
No, piszcie dalej, gdzie warto iść.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A co Wy na Upiorną Bramę?

Chodzi mi tu zwlaszcza o Wieżę Zmierzchu - takiemu kupcowi jest tam bardzo latwo ukrasc caly komplet szklanej zbroi i kilka szklanych mieczy. Poza tym w takim jakby małym skarbcu za 2 drzwiami z zamkami na 50 i 100 poziomie tez kilka szklanych mieczy. Identycznie z tym "skarbcem" jest w Wieży Świtu.

Zawsze gdzies jest straznik wiec nie latwo cos zabrac, ale pobawic sie mozna
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
No, piszcie, piszcie, gdzie jeszcze warto iść?

Chyba jeszcze nikt nie powiedział o Grobowcu rodziny Onmaren (czy jakoś tak). Fajne skarby: buty lewitacji, zgniatacz czaszek...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Co to jest to Ibar-Dad? Gdzie to się znajduje?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Najlepsze lokacje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...