Mężczyzna romantyk - temat dla kobiet :P

Z postu Tara wynikałoby, że wszyscy faceci na GE to romantycy. A z postów obecnej na forum płci pięknej, że romantyk to taki facet, który im osobiście odpowiada. Czyli definicje idą w kąt ze spłakaną twarzą. Coś jak z definicją gruszki, czyli opiszcie jaki ma kształt (to ostatnie by Sapcio).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No, no... odpowiedź nieprawidłowa.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Romantyk? Licho wie co to za jeden, a też dla każdej kobiety będą inne cechy ważne i ważniejsze. Bo przecież nie ma dwóch takich samych kobitek
Odpowiedz
E tam xP Chrzanicie xP Są romantycy! A romantyzm to całowanie się w deszczu jak wszyscy ludzie patrzą i jest im głupio, że sami sztywniacko stoją pod parasolami, leżenie na ciepłym asfalcie w środku nocy latem na ulicy i trzymanie się za rękę i wkręcanie sobie, że żaden samochód nas nie przejedzie, bo za bardzo się kochamy - co z tego, że to wydaje się być żałosne i ckliwe. Całkiem inaczej patrzy się na to, gdy już leży się na tym asfalcie... Romantycy istnieją, a że się do tego nie przyznają i skutecznie się z tym kryją dopóki się ich zupełnie blisko nie pozna x)

Romantycy nie są też nudni, bo mam jednego takiego, który chce mi wrzucać do wanny płatki róż i inne takie, co nie zmienia faktu, że potrafiłby przywalić w mordę, wrzucić mnie do basenu albo stwierdzić, że za chwilę wsiada w samochód i do mnie jedzie, bo się stęsknił (a dzieli nas 130 kilometrów xP). Nie, romantyzm nie zawsze idzie w parze z nudą...

Na forum mamy całe mnóstwo romantyków... Ale to akurat ci, którzy sami się po sobie tego nawet nie spodziewają xP Chociaż jest jeden możliwe, że całkiem tego świadomy. Nie mówię już o Kiriuszce, bo to oczywiste, ale wydaje mi się, że znalazłam jeszcze jednego. Co ciekawe wcale nie pisał w tym temacie i chyba udaje, że wcale go romantyzm nie interesuje...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Co do tego co powiedziała Vanita, że nagle decyduje się na przyjazd do niej to faktycznie prawda A sam siebie oceniać nie będę, Katinka chyba wie najlepiej choć mój wizerunek romantyka pewnie nieco burzą kastety

Co do tematu to należy rozróżnić romantyków od ROMANtyków :] jak znajdę wene i chęci to opisze dokładnie ten problem
Odpowiedz
I jak można było się tego spodziewać - w temacie dla kobiet wypowiadają się raczej faceci...

P.S. A co to za ukryty romantyk, hę?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Jasne, że go wydam... Że Kiriuszka jest romantykiem to oczywiście wiadomo, ale jest ktoś poza nim. I mogę powiedzieć, że trzęsie tym forum xP Nie daję żadnych wskazówek!

A odnośnie rocznic i kwiatków z pralni:

Sama zauważam, że są walentynki dopiero jak widzę dziesiątą osobę z kwiatami na ulicy. A i wtedy mam wątpliwości czy to nie Dzień Matki. Więc dla mnie nawet kwiatek z pralni będzie uroczy. Tym bardziej nie wymagam pamiętania o jakichś nic nie znaczących rocznicach...
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Nono. Nazin? Strażnik? Rzucamy monetą czy się sami przyznacie?
Odpowiedz
Aaaa.... może pewien cny krasnolud, hę?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ja się wypowiadałem w tym temacie więc można mnie wykluczyć.

No jeszcze Medziu jest!
Odpowiedz
Ja, romantyk? Całkiem możliwe. Ale trząść to ja mogę najwyżej się ja z zimna w zimową porę


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tego, o kim mówię nie widziałam jeszcze w tym temacie. Ale nie zastanawiajcie się za długo. A jaką zrypkę dostanę jak zgadniecie i on się dowie, że to ja go wkopałam xP
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
← Karczma

Mężczyzna romantyk - temat dla kobiet :P - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...