[NWN1] [Pomoc] Importowanie postaci do modułu

Mam problem. Ściągnąłem sobie moduł "A Harper's Tale", są to 3 części + prolog. Żeby zagrać w pierwszą część moja postać musi mieć przynajmniej 8 poziom. Jedynym wyjściem jest (wg instrukcji w module) zagranie w prolog, gdzie można awansować na ww poziom doświadczenia. Jest tylko jeden problem. W prologu nie da się sejwować. Robię sejwa, a ten znika. I mam tutaj dwa pytania: czy jest jakiś sposób na to by stworzyć bohatera na 8 poziomie, a jeśli się nie da to w jaki sposób (przy założeniu, że uda mi się ukończyć prolog) importować moją postać (z doświadczeniem, przedmiotami, umiejętnościami etc.) do następnej części, która jest oddzielnym modułem. Chyba jasno przedstawiłem problem. Mam nadzieję, że pomożecie. Pozdrawiam
I właśnie z tym też jest problem Kiedy zaczynam grać w ten moduł pojawia się pytanie czy stworzyć nową postać, czy wybrać już wcześniej stworzoną. Wybieram "wcześniej stworzoną" i faktycznie tam jest mój Ulath z oryginalnej kampanii, ale na pierwszym poziomie doświadczenia (a faktycznie ma poziom 15-17, czy coś koło tego).
A może zasejwowales swoja postać na 1 levelu?
Eeeee, słucham? Zasejwować postać? Gdzie to się robi i jak? Załóżmy, że gram w oryginalną kampanię i mam już 8 poziom. To jak teraz sejwnąć moją postać?
Włączyć menu esc i nacisnąć w prawym górnym rogu menu przycisk "zapisz postać".
Dzięki wielkie Pozdrawiam!
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...