[TESIII] Ulubione Bronie

ja najbardziej lubie deadrycznego claymora, fajnie wyglada i ma niezle obrarzenia
Odpowiedz
przyznam się szczerze że w dodatki nie miałem przyjemoisci grać ale podtsawkę przeszedłem ze złotym ostrzem:)
Odpowiedz
Raz miałem moda który dodawał gadający miecz dwuręczny. Był on w Domu Cechowym w pierwszym mieście. Był to niezły miecz, w sobie miał dusze właściciela, czar umożliwiał opcję: o gadaniu kilka opcji, zmiana trybu (jednoręczny: wolny i słaby; albo dwuręczniak: troszkę szybszy i silniejszy) no i przywołanie zjawy miecza (coś jak Ghost Rider posiadający miecz). Ale najciekawsze że to był awansujący miecz, im więcej zabijał tym lepszy był. Ostatecznie Deadrastyczny

Ale gram bez modów teraz i chodzę z Deadrastycznym długim mieczem, kilka strzał ognia no i Łuk (może przywołać zaklęty łuk na 60s)

Ale najbardziej śmiercionośna bron dla mnie to miksturka lewitacji i łuk, kusza albo włócznia wtedy wojownicy nie mają szans Tak zdobyłem ten Deadrastyczny długi miecz W Vivec jest kaplica a tam orkowi i jeden ma ten mieczyk Nieźle się z nim umęczyłem ale warto było


Odpowiedz
Ja mam daedryczna dai-katane dwureczna. zaje...fajna wartosc 120k xP
zabilem tego goscia na gorze w plantacji drena i hoho
Zaklalem sobie na obrazenia od ognia i koszzzze
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz

Cytat

Ja mam daedryczna dai-katane dwurzeczna.

Ja też, jest najlepsza i mam do niej sentyment . Poza tym jest dość łatwa do zdobycia na początku gry (Plantacja Dren ).
Odpowiedz
Pyjak nie Deadrastyczny tylko Daedryczny

Osobiście lubię katany i łuki. Nie zbyt dla mnie jest ważne, jakie mają staty. Najfajniej wyglądają daedryczne ofc.
Odpowiedz
Ja tam grałem najwięcej z Mieczem Umbry. Może i nie odejmuje dużo życia, ale jakoś tak fajnie wygląda i w ogóle... dla mnie miecz na pierwszym miejscu z wyglądu! Na drugim ta daedryczna dai-katana dwuręczna która odejmowała 120 życia (chyba) - dla mnie na pierwszym miejscu z zadawania obrażeń i na drugim z wyglądu! na trzecim to Chryzamer, ale jakiś taki brzydki był...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Mi tam najbardziej do gustu przypadło Złote Ostrze i Deadryczna Dai-Katana.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Umagiczniona paraliżem deadryczna dai-katana No i do tego umagiczniony obrażeniami od ognia deadryczny łuk.
Odpowiedz
Jako że najlepsze są bronie obuchowe (już widzę głosy oburzenia) - zgniatacz czaszek

Chodzi się z nim jako podstawowa broń, właśnie dlatego, że obuch.

A obucha się ma na maksa w jednym podstawowym celu - ebonowa laska: można w nią zakląć czar o maksymalnym dmg. Co prawda ciosów taką laską bedzie 1-2, ale sa one tak potężne dzięki dodanym zaklinaniem obrażeniom, że każda inna broń się chowa
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
Łuk, 250 żelaznych strzał i campik na skale/Czar kameleona 50%< i czar zniszczenia.
Odpowiedz
Ja miecz umbry,decedryczna dai-katane(własciewie wszystkie decedryczne)ogiń nadzieji,płomień prawdy.I duzo innych.
Odpowiedz
Ponad rok nie bylo posta, to niedopuszczalne!
Ja sobie znalazlem Daedryczny Buzdygan, zaklalem w niego podatnosc na mroz i obrazenia od mrozu 30-60 i gra sie stala latwa. Ale to na co twardszych przeciwnikow, zwykle korzystam z Zakletego Luku. Zrobilem kiedys zaklecie lapanie dusz + zaklety luk, uzylem go pierwszy raz, a kiedy przestalo dzialac mialem juz normalnie w ekwipunku zaklety luk na stale, a wlasciwie dwa. To chyba bug jest?
Odpowiedz
Zdecydowanie Miecz Umbry i najzwyczajniejszy w świecie stalowy claymore - po prostu piękny
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Ulubione Bronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...