[GII:NK] zielony nowicjusz

cze mały problemik mam jestem w obozie bandytów i spotykam koleżke o imieniu fortuno który był w gothic 1 .I gadam z nim a on ciongle powtarza "zielony nowicjusz,zielony nowicjusz może mi jedyne pomóc . Możecie mi powiedzieć powiedzieć co to?lub kto to?i jak moge mu pomóc .i gdzie jest tem zielony nowicjusz.
eee co masz na mysli mowiac oboz bandytow....moze oboz najemnikow??? hmmm nic nie pamietam o niejakim Fortunie moze powiesz mi gdzie on stoi(tzn czy w karczmie czy gdzie?)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
chodzi mu o oboz bandytow z nocy kruka i tam powinien sie ten temat znajdowac jednak pomoc ci niemoge jako ze dopiero wyladowalam w dolinie budowniczych przenosze temat.
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Oto rozwiazanie tywojego problemu:
podchodzimy do Fortuno stojącego naprzeciwko kuchni. Gadamy z nim i on cały czas coś bredzi o zielonym nowicjuszu. Otwieramy jego skrzynie wyciągamy recepturę i robimy skręta przy stole alchemicznym. Następnie dajemy Fortuno skręta i opowiada nam o sobie. Musimy teraz się udać do zrywacza ziela z przed obozu (Miguel). Pytamy go o lekarstwo dla Fortuno i daje nam recepturę na miksturę, którą również jak skręta robimy na stole alchemicznym. Dajemy wywar Fortuno i misja wykonana.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Dzięki już wiem jak to zrobić możemy zamknąć ten temat.
nie ma sprawy ; zamykam
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
← Gothic
Wczytywanie...