[NWN2] Twierdza na rozstajach - poradnik

jak w temacie; właśnie zostałem zarządcą owej twierdzy i w związku z tym mam prośbę do bardziej doświadczonych graczy:
chciałbym stowrzyc poradnik odnośnie tej lokacji
wszelkie ciekawostki oraz opis zadań związanych z twierdzą mile widziane
(i jeszcze pytanie - w jakiej kolejności Waszym zdaniem najlepiej odbudowywac zamek i jakie zadania po kolei zlecac moim żołnierzom?)
Odpowiedz
Gdzie jest Światło Niebios? Chodzi o tego kogoś kogo mam trzykrotnie wyzwać na pojedynek. W poradniku mam, że po raz pierwszy w dzielnicy handlowej koło posiadłości Axle'a(Wybrałem ścieżkę prawa, jeżeli to ma jakieś znaczenie). Nie widzę jej tam...
Odpowiedz
Ej ja jestem Aasimarem i Paldynem/Boskim Czempionem, więc będę miał niezły ubaw walcząc z nią(nie mówię, że łatwo tylko, dziwne to... 2 Paladyni i to tej samej rasy naprzeciw siebie). Jestem w II akcie i stąd nie wiedziałem dlaczego jej nie ma. Dzięki za szybką pomoc!
Odpowiedz
Szczegółowy poradnik rozwoju twierdzy można znaleźć przy legalnej wersji gry, bądź można zakupić na GOL-u. Tam masz dokładne informacje kto, gdzie, kiedy, ile...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ja bym zaczął od rozbudowy dróg i uzbroił szare płaszcze, żeby wykonywali zadania bez strat w ludziach a później to już według gustu:)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tukan dnia pon, 31 mar 2008 - 20:35 napisał

Ej ja jestem Assamirem i Paldynem/Boskim Czempionem, więc będę miał niezły ubaw walcząc z nią(nie mówię, że łatwo tylko, dziwne to... 2 Paladyni i to tej samej rasy naprzeciw siebie). Jestem w II akcie i stąd nie wiedziałem dlaczego jej nie ma. Dzięki za szybką pomoc!


stary - chciałem zrobic z tego w miarę zgrabny poradnik (wiem, że jest z orginałem, ale to zawsze lepiej mieć wskazówki od doświadczonych graczy) więc byłbym wdzięczny gdybyś nie robił mi tu of-topów

[Dodano po 4 minutach]

to może jeszcze takie pytanie - co zrobic, żeby moją kuźnie i sklep zaludnili jacyś NPC bo odbudowałem ja a one nadal stoją puste
i gdzie można znaleźć rudę żelaza(domyślam się, że będzie potrzebna do wykucia zbroi i broni) bo węgiel już mam

aha - i jeszcze jedno - bardziej opłaca się zaprosić do wieży maga (jeśli tak to gdzie go znależć) czy bardziej kogoś z 9 Neverwinter (o tych 2 możliwościach wspominała Torio)
Odpowiedz
Żeby w sklepie mieć npc to trzeba ich zaprosić, jeden jest w tej wiosce z której wypływamy do Newerwinter ...pamiętaj o wybudowaniu sklepu i sprowadzeniu Deekina daje on całkiem niezłe sumki za złom...hmm ja brałem 9 ,a nie maga ale jaka jest różnica to szczerze mówiąc średnio zauważyłem...
Odpowiedz
dzięki, a jeśli jestem druidem to mogę wykorzystać jakoś tę wieżę?
i jeszcze jedno - ten mój cały architekt wspominał coś, że brakuje mu surowców (czy coś) żeby dalsze budowle odremontować - czy to też chodzi o rudę?
Odpowiedz
Pytanko co oznacza ten wskaźnik :"upłynęło" np. 25%. To jest wskaźnik czasu? O co z tym chodzi?
Odpowiedz
Tak to jest procentowy czas upływający przed atakiem króla cieni...a raczej liczba odwiedzin głównego architekta w warowni w przybliżeniu z tego co zauważyłem...
Odpowiedz
I co się stanie jak dojdzie do 100%... bedzie atak, koniec gry, musze przed tym czasem skończyć 2 akt?
Odpowiedz
No atak a raczej cała wojna.... wpadnie" 9" i powie że trzeba się streszczać do neverwinter... ale się nie stresuj rozbudowałem cała warownię i miałem ok 2500 żołnierzy przy stanie ok 85% WIĘC NA LUZIE!!!
Odpowiedz
Mam pytanie.
Skąd zdobyć ludzi do oddziałów a skąd zdobyć rude? czy jest na to jakis kod? bo nie wiem co mam robic. niby sie wszystko rozwija ale jest kijowo bo nic nie cha mi budownicy a nni rzemiesnicy robic bo brak im albo materialow albo rudy
Odpowiedz
Lionel a co z wojiskami?
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Twierdza na rozstajach - poradnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...