[NWN:SoU] Barbarzyńca/Czarny strażnik

Co myślicie o takim połączeniu ??
A jak tak to z jaką bronią najlepiej chodzic ??
Odpowiedz
Hmm, ciekawie brzmi, ale nigdy czegoś takiego w akcji nie widziałem.
-----------------------------------------
Wymagania:

* Charakter: Dowolny zły
* Bazowy Atak: +6
* Umiejętność: Ukrywanie się 5 stopni
* Atuty: Rozpłatanie
-----------------------------------------
W sumie takie duże nie są. Może byc tylko problem z tym ukrywaniem się i... złym charakterem :twisted:. Ale jeśli co poziom będziesz dodawał do ukrywania się to teoretycznie na 6 poziomie powinieneś móc już awansować w Czarnego Strażnika.
Jaką broń? Dowolną. To już zależy raczej od gustu.

Polecam jeszcze jednak taka kombinajcę, którą widziałem. Ciekawa, trudna w prowadzeniu i uzyskaniu, ale co najważniejsze - potężna :twisted:. Barbazyńca/Zabójca.
-----------------------------------------
Wymagania

* Charakter: Dowolny zły
* Umiejętności: Ukrywanie się 8 punktów, Skradanie się 8 punktów
-----------------------------------------
Jak widać wymagania są mniesze, ale trudniejsze do załatwienia. Musiałbyś zrezygnować ze zbroi i postawić na zręczność, co słabą stroną barbarzyńcy wcale nie jest. Może i byłbyś podatny na ataki wroga, ale Twoje ataki z zaskoczenia byłyby śmiertelne. No, ale jak to mówią, to już wyższa szkoła jazdy, więc dobrze się zastanów zanim wybierzesz Barbarzyńcę/Zabójcę.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
to nie jest to ... jesli naprawde chcesz maxymalnie wykorzystac czarnego straznika to doradzam polaczenie go z paladynem a wlasciwie to polaczenie paladyna z czarnym straznikiem w paladyna max 12 lvli a cala reszte w czarnego straznika i w takim przypadku calkowicie olewamy zrecznosc najwazniejsze sa charyzma i sila jesli chcesz dokladnie wiedziec jak rozwinac najlepiej taka postac to napisz pw do mnie
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
na ale co by dało to połączenie z palladynem ?? czary?? ale jak tu władowac początkowe atrybuty, tylko charyzma? a siła, kondycha i inteligencja ?? Aż w końcu jak tu zmienić charakter na zły by awansować wyżej ( to jest pytanie) :?:

A ten zabójca to największy atak z zaskoczenia ma chyba 5k6 ale na 10 poziomie. to razem bym musiał zdobyć duuuuuuuuużo lev. (ale to wyższa szkoła jazdy )

I mam jeszcze jedno pytanko . Jak juz z tym palladynem to kogo?? Człowieka, elfa??
I tak samo z zabójcą........itd. (atuty....) bla,bla,bla.......

Ale ja mam problemy!!!
Odpowiedz

Cytat

jak tu zmienić charakter na zły by awansować wyżej ( to jest pytanie) :?:

Pozabijaj pparu mieszczan i tyle

Cytat

I mam jeszcze jedno pytanko . Jak juz z tym palladynem to kogo?? Człowieka, elfa??

najlepszy chyba czlowiek chociaz ja z sentymentu gralam elfem i tez nie bylo zle

Cytat

I tak samo z zabójcą........itd. (atuty....) bla,bla,bla.......

do zabojcy cos malego (niziolek? gnom?)

a z atutami ci nie pomoge bo to nie moj dzial
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Ale zabijać wieśniaków musze wtedy gdy zdobęde lev., i to będzie bardzo dłuuuugo trwało :twisted:
Odpowiedz
Po pierwsze to napisz, czy zrobiłeś postać czy masz zamiar robić. Napisz dokładnie co Cię interesuje (a nie bla bla bla) i najlepiej, jak już wpomniała Seraphima zrób to przez PW (taki znaczek pod postem ).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Już to zrobiłem (umiem czytać). I raczej chce stworzyć nową dobrą postać, którą sie będzie dobrze grało, i która będzie dobrzewymiatać ( tylko mi nie mówcie o czarowniku, bo nim już grałem)
Odpowiedz
To zrob Shiftera. Druid 10/Zmiennoksztaltny 30. Dajesz pare atutow w walke wrecz i caly czas ladujesz w madrasc. Jezeli lubisz sieczke to mozesz tam jeszcze jakos wcisnac pare poziomow mistrza oreza z kosa, bo risen lord ma 50% odp. na klujaca i tnace a jego kosa to slaba nie jest. Jednak bardziej sie oplaca awansowac w walke wrecz bo 2/3 ksztaltow nie uzywaja broni.
Odpowiedz
Mam tylko NWN i SoU wiec nie mam zmiennoksztaltnego
Odpowiedz
Ja tam zrobiłem taką postać: Wojownik/Czarny Strażnik/Brabarzyńca. Ale żeby zrobić z Czarnego Strażnika Paladyna to raczej jest trudno. Połączenie Paladyn/Czarny Strażnik bodajże miała Aribeth w HotU. W Hordes raczej nie da rady z Czarnego Strażnika zrobić Paladyna, nie ma tylu questów, dzięki którym ze złego zrobisz się dobry.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Barbarzyńca/Czarny strażnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...