[ToEE] Circle of Eight Mod

Jakiś czas temu zaczął powstawać mod do ToEE. Wszystko zdaje się już być gotowe. Jest to dość kompleksowa modyfikacja i na pewno największy mod do ŚPZ. Zainteresowanych zapraszam TUTAJ. Trwa nadal spolszczanie tego modu - nie wiem niestety na jakim jest etapie... Spolszczaniem zajmował się jednak Maggit.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Witam

Czy istnieją inne mody, lub jakiekolwiek rozszerzenia do SPZ ? Gra się dla mnie za szybko kończy, a miło by było pograć w to dłużej.

Pozdrawiam
Malarz
Odpowiedz

Użytkownik malarz1989 dnia sob, 08 wrz 2007 - 23:34 napisał

Witam

Czy istnieją inne mody, lub jakiekolwiek rozszerzenia do SPZ ? Gra się dla mnie za szybko kończy, a miło by było pograć w to dłużej.

Pozdrawiam
Malarz

[post="84196"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Tak. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Użytkownik Kleantes Yauntyrr dnia śro, 13 cze 2007 - 13:54 napisał

Jakiś czas temu zaczął powstawać mod do ToEE. Wszystko zdaje się już być gotowe.  Jest to dość kompleksowa modyfikacja i na pewno największy mod do ŚPZ. Zainteresowanych zapraszam . Trwa nadal spolszczanie tego modu - nie wiem niestety na jakim jest etapie... Spolszczaniem zajmował się jednak Maggit.



Spolszczenie niestety leży. Na moje nieszczęście wystąpił błąd w grze, który
spowodował skasowanie większości przetłumaczonych danych. W spolszczeniu
pomagał mi Yarpen, człowiek znany na scenie BGII. Przykro mi, ale w najbliższym
czasie nie spodziewam się wracać do pracy nad nim, choć nie wykluczam, że to
zrobię.


maggit
Odpowiedz
Witam. Mam oryginalną polską wersję 3CD i po zainstalowaniu moda (zgodnie z instrukcjami)... wszystko się sypie i gra w ogóle nie chodzi. Jest jakiś sposób na obejście tego? Może jakieś zangielszczenie gry czy coś?
Odpowiedz
Opisz dokładniej swój problem. Mod po angielsku do ściągnięcia z linków wyżej podanych, lub zwykłe wpisanie w google. Sposób na obejście ? Nie instalowanie moda ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Circle of Eight Mod - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...