Last Chaos

Gram od kilku dni i moim zdaniem jest to jedna z najlepszych f2p mmorpg. Tylko ostrzegam, w grze nie jest tak prosto, jak np w sro czy kalu. Tu trzeba się troche pomęczyć by poznać wszystkie tajniki gry. Myślę, ze nie prędko zerwe z LC. Szczęśliwym trafem stałem się szefem gildii mając 10 lvl i nie posiadając żadnych wiadomości o grze i narazie jest dobrze. Szkoda tylko, ze nie moge zbyt często grać, ale członkowie mojej gildii nie narzekają. W grę gra pełno Polaków, co chwile widać polskie gildie. Podobno gra jest kopią Lineage II. Nie wiem, w LII nie grałem, bo wole freeware, ale podobno Last Chaos jest bardziej rozbudowana. Myślę, że jeśli już znalazłes tą grę, to powinieneś spróbować, może ci sie spodoba.
Odpowiedz
Podaj swoj nick w grze i na jakim serwie grasz;)
Odpowiedz
Nick BartekCC serwer Cariae 5
Odpowiedz
Gra jest ciekawa, chyba codziennie są przeróżne eventy, jak nie na 2x exp, to na 2x drop i skille, bądź też exp zwierzaka. Prócz tego w weekendy dochodzą jakieś quizy . Fajnie lata się smokiem na 31lvl+
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SaintMaster dnia pią, 18 sty 2008 - 12:38 napisał

a na którym serwie najlepiej się gra??

Jeżeli nie lubisz bliskich spotkań z PK to polecam cariae3 non pvp. Z `normalnych serwów polecam c6
nick:LoneWolfPL
klasa:Rouge
O level nie pytaj
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Last Chaos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...