GE Wybory 2007

Co jaki okres czasu ma odbywac się plebiscyt ?

Raz do roku (Styczeń) (12 głosów [40%])
Dwa razy do roku (Styczeń/Lipiec) (17 głosów [56.67%])
Osobiście mi to wisi i tak nie wezmę udziału w głosowaniu (1 głos [3.33%])
Podzielam zdanie przedmówcy
Odpowiedz
To ma być wyróżnienie nagradzające za długi okres czasu. Pierwsza opcja.
Odpowiedz
Druga opcja . Im częściej coś się dzieje tym jest ciekawiej na forum (w końcu zacznie to nudzić pewnie ale co tam ). Jak na mnie długi okres czasu nawet bardzo długi to 6 miesięcy .
Odpowiedz
Zapomniałem wspomnieć, że głosowanie trwa tydzień

Tak w ogóle to jeżeli macie pomysł na jakąś nową kategorie, to nie krępujcie jej się tu przedstawić.
Odpowiedz
Sądzę, że raz do roku wystarczy.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Co pół roku jest lepszym rozwiązaniem. Jeszcze się próżni staniecie i co wtedy


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
W prawdzie nie brałem udziału w ostatnich wyborach, ale głos oddałem na drugą opcje. Przynajmniej częściej będzie się coś działo.
Odpowiedz
Przypominam spóźnialskim i zapominalskim, że ankieta zostanie zamknięta jutro ok. 17.

[Dodano po 2 dniach]

Ok, ankieta zgodnie z obietnicą zakończona. Po zażartym głosowaniu wybraliście opcje półroczną (styczeń/lipiec).
Odpowiedz
ja mam pytanko odnośnie najfajnieszego profilu...
oceniacie przez to avatarka, podpis, zainteresowania, prywatny komunikat itd. ?? czy może jest jakaś opcja edycji profilu o której nie wiem?
Odpowiedz

Cytat

ja mam pytanko odnośnie najfajnieszego profilu...
oceniacie przez to avatarka, podpis, zainteresowania, prywatny komunikat itd. ?? czy może jest jakaś opcja edycji profilu o której nie wiem?


Oceniają chyba użytkownicy więc nie ma jakiś ustalonych kryteriów, porostu wybierają ze wszystkich profili ten który im się najbardziej podoba (tak mi się wydaje ).

P.S. Wiem trochę w niewczas , ale dopiero teraz tu trafiłem .
Odpowiedz
Wreszcie ,
to będą pierwsze wybory na których jestem na forum ,

a jaka jest dokładna data?
proszę przed 12tym
wyjeżdżam 12tego .
Odpowiedz

Cytat

a jaka jest dokładna data?


Zapewne 1 lipca, może niewiele później
Odpowiedz
To akurat chyba nie ma znaczenia. Oddasz głos i możesz jechać, o wynikach dowiesz się po powrocie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Game Exe

GE Wybory 2007 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...