[Lineage II] L2 nie uruchamia się

Podczas uruchamiania L2C6 wyskakuje mi komunikat(tzn. klikam ikonę L2 pokazuje się ten obrazek Kamael itd. nagle bum) :
2008.3.24 00:16:56
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 5832 MHz with 2046MB RAM
Video : ATI Radeon HD 3800 Series (6783)

Assertion failed: InPos<=Size [File:..\..\Core\Inc\FFileManagerWindows.h] [Line: 185]

History: FArchiveFileReader::Seek <- ULinkerLoad::Seek <- TLazyArray<< <- FMipmap<< <- SerializeMips <- UTexture::Serialize <- LoadObject <- (Texture LineageMonstersTex.death_knight.death_knight_t00 99687303==99687303/133323875 99686137 132383) <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture LineageMonstersTex.Death_Knight_T00 NULL) <- UOrcMove::CalculateCRC32 <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Specyfikacja mego PieCa(większośc informacji na górze):
AMD Athlon X2 4000(podkręcony na 5.8Ghz)
2GB RAM
AMD/ATi Radeon HD 3850(Sapphire)
Płyta główna ASUS M2A-VM
Sterowniki do karty najnowsze, DirectX 9.0c (Kwiecień)
Moim zdaniem problem tkwi w `nierozpoznawalności` mojego proca przez grę, lecz zdaje się na Waszą pomoc
P.S: Nie mogę pisac `C z kreską`, ponieważ gdy nacisnę ALT+C komp dostaje `korby` i za Chiny Ludowe nic z tym nie zrobię .

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia sob, 29 mar 2008 - 12:00 napisał

Uruchomiłeś kiedyś L2 na swoim kompie?
Który plik wykonywalny ruszasz? Podaj ścieżkę dostępu.

Oto ścieżka:
E:\Lineage II\system i klikam aplikacje zwaną l2
Uruchamiałem L2 na moim starym komputerze, który spoczywa w kącie(ale to raczej znaczenia nie ma)
Zrób check files, jeśli nic nie da to sprawdź plik hosta w system32/etc
Jeśli serwer wymaga patcha zassij jeszcze raz go.
Potem zrób update gry i zainstaluj patcha.

Tylko uważaj - po update'cie będziesz mieć najnowszego klienta LII. Jeśli grasz na czymś starszych kronikach załatw sobie czystą instalkę.

Na dobrą sprawę wszystko sprowadza się do przeinstalowania gry.
No, jakoś poszło. Wielkie dzięki za pomoc!
← Inne MMoRPGi
Wczytywanie...