[NWN1] Co wam się nie podoba w Neverwinter?

1)Śmieszne ale wkurzające rzeczy w stylu zwłoki zabezpieczone pułapką.
2)Brak logiki przy losowaniu skarbów-zdarza się że pułapka zabezpieczająca skrzynię jest kilka razy więcej warta od zawartości.
3)Ilość zdobywanego złota, kupowałem co chciałem, a mimo to miałem morze pieniędzy.
4)Nagrody za questy-śmieszna często ilość pd o nagrodzie pieniężnej nie wspominając. Przypomnijcie sobie ile pieniędzy dostaliście ogólnie za ratowanie NeverWinter.
5)Zbyt często pojawiające się przedmioty magiczne. Kto grał w fabularną wersję dnd wie co to za gratka zdobyć np. Miecz długi +1.
6)AI kompanów i przeciwników. Nie umieją otwierać drzwi, zdarza się że stoją w miejscu i nic nie robią.
7)poziom postaci, a konkretniej szybkość jego zdobywania. Zaczynamy na 1lv-czyli na starcie jesteśmy pakerami jakich mało. Po ok 15. min. grania mamy 3. To chyba lekkie przegięcie jak zaczynałem grę to miałem niezbyt miłe skojarzenia z Diablo...
Odpowiedz
Co nie oznacza że jest to gra beznadziejna (wręcz przecwine!), i że ma więcej wad niż zalet.
Odpowiedz
Wiem że tego nie powiedziałeś Chodzi o to że na starym forum wytknołem jedną z tych wad, i od razu jakiś typ zaczoł rzucać txty w stylu ,,Jak Ci się gra nie podoba to nie graj! ! ! '' ,,Nie pisz na forum ! ! !''
Po prostu nie chcę żeby ludzie myśleli że nie lubię tej gry.... co to to nie !
Odpowiedz
W końcu nie napisał czy zna jakąć książke fantasy typu o którym mówiłem. Sorry Nazina kiedy wtedy tak się na Ciebie rzucałem miałem fatalny humor, wiem że to Bardzo kiepskie wytłumaczenie, ale mimo to przepraszam. Jeszcze raz sorry:)

Ps.Naprawdę mi głupio za tamto
Odpowiedz
"Nevwewinter Nights" cenie za to, że potrafię spędzić przy niej ładnych parę i nie uważam tego czasu za zmarnowany
Odpowiedz
A pro po dwójki nie wiesz czasem czy ten sam "sztab" ludzi będzie nad nią pracował?
Odpowiedz
No to prawdopodobnie wszystko jest na dobrej drodze aby był to następny hit
Odpowiedz
Dokładnie lepiej nie zapeszać 8)
Odpowiedz
hehe a mnie w tej grze wkurza to, ze czasem jak kaze biec bohaterowi gdzies to on sie zatrzymuje na jakims filarze, albo rogu i ani me ani be, musze go za rączke wyprowadzic wkurzajace, ale i tak gra jest wyrabana w kosmos
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Rozumiem was Panowie można się tymi "drobnostkami" czasami do furii doprowadzić jeśli np wystąpi to podczas jakiejś walki to jest kaplica (grasz sobie magiem liczysz na stopera w postaci jakiegoś wojaka o on nic nie robi tylko od dłuższego czasu ogląda sobie filar)
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Co wam się nie podoba w Neverwinter? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...