[GII] Problem w 3 rozdziale - Xardas

Mam oko Innosa, z naprawioną oprawą.Pyrokar i Vatras stawili sie w Słonecznym Kręgu, ale niestety brakuje Xardasa.Teleportuje się do wieży, w której znajduje sie owy nekromanta.Niestety nie mogę mu nic powiedzieć, wyświetla mi sie tylko "KONIEC". POMOCY !!!
Odpowiedz
To może wejdź na grę z innego save, i zobacz w jakiejś solucji krok po kroku czy wykonałeś wszystko jak należy, choć sądzę, że nie powinno być takich problemów ;/

Odpowiedz
Wyszedłem z GD, spotkałem Lestera, on kazał mi się teleportować do Xardasa.Xardas powiedział mi co i jak.Poszedłem do Lorda Hagena zanieść list.Poszedłem do Vatrasa, który postanowił zrobić rytuał.Zatem ruszyłem po dowód i pobiegłem do klasztoru.Tam dowiedziałem się, że oko jest ukradzione.Odzyskałem je, po czym wszystko zgłosiłem Pyrokarowi.Wróciłem do miasta, uwolniłem Benneta ( niestety na kodach, gdyż stał za daleko krat i nie mogłem z nim pogadać ).Bennet naprawił oprawę.Zaniosłem dowód w postaci księgi " Dwór Irdorath" Pyrokarowi, żeby stawił się na spotkanie. W Słonecznym Kręgu czeka Pyrokar i Vatras, ale Xardasa brak ! Czy można to rozwiązać jakimś kodem ? Bo ostatniego save'a mam gdy jestem w Górniczej Dolinie i muszę znaleźć 2 pozostałe grupy kopaczy. Jest jakiś sposób?
Odpowiedz
← Gothic

Problem w 3 rozdziale - Xardas - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...