[NWN2:MZ] Problem z Krypcie Boga Śmierci

Jestem w krypcie boga smierci Myrkula i nie wiem co dalej zrobic, bo nie moge zejsc na niższy poziom. Gadalem z kapłanami w sferze materialnej i powiedzieli ze klucz bedzie mial ten kapłan, ktorego spalili w krematoruim. Ale dochodze do krematorium i nic sie nie dzieje, tamten duch niechce ze mna rozmawiac, a jak podchodze do pieca pisze tylko "jeśli podejdziesz blizej spłoniesz żywcem" i nic więcej. Nie wiem co mam robić. POMOCZY LUDZISKA!
a masz już atut pożeracza dusz?
Koleś jak chcesz to wyśle ci poradnik tylko podaj mi swojego maila.

Albo powiem jak to zrobić. Musisz wrócić do realnego świata, wyjść z miasta przygotować się do walki (przyzwać stwory, użyć zaklęć zwiększające współczynniki, itp.), później gadasz z Okku i walczysz. Po wygranej walce masz do wyboru albo go pożreć albo żeby przyłączył się do ciebie. Potem możesz wrócić do Krypty Boga Śmierci i pogadać z kapłanem w krematorium.

Życzę miłej zabawy.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Zamykam temat, skoro problem rozwiązany.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...