Piranha Bytes i coś nowego.

Czy wiecie czym jest RPB? Tak? To Świetnie, bo my jeszcze nie za bardzo... Prosimy zatem Was drodzy czytelnicy o pomoc. Piranha Bytes opublikowało w swojej Galerii koncept arty autorstwa Ralf'a Marczinczik'a, dyrektora artystycznego w studiu PB. Znajdują się one tu: klik! Zapraszamy do wypowiedzenia się na ten temat na naszym forum, czym będzie RPB?



Ja się spodziewam bardzo dobrego rpga, który będzie nastawiony bardziej na tajemniczą przygodę niż na walkę "magia i miecz". Chciałbym bardzo taką grę. Jeśli ktoś chce się prać po mordach, pchać mieczykami etc. niechaj odpali Wiedźmina, niech czeka na Assasin Creed który zaspokoi tą żądzę.
Dawno nie smakowałem porządnego przygodowego rpga. Chyba tak od czasów Neverwintera. Oczywiście pierwszej części (bo druga nie wciągneła mnie nawet w ułamku jak pierwsza).
Odpowiedz
Hmm...
Wygląda...Tak...Mrocznie. I tajemniczo tak.[Odkrywczee...]
Ja gry wolę na podstawie artów nie oceniać...Jakby ktoś znalazł "o czo chozii?" po polsku, było by miło.
Świat wygląda fajnie, jest łądnie dosyć zrobiony...
"Insekt" jest cudowny...
Zapowiada się NAPRAWDĘ świetny, CUDNY pod względem grafy RPG.
Ale może się jeszcze okazać, Taramelionie, że to BĘDZIE nawalanka na "Miecz i Magie".
Z tym że w tajemncizej, wciągajacej scenerii.
No chyba że to jest na podanej stronce a ja nie znam niemieckiego...
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Piracka gra ekonomiczna "Stwórz potężną flotę i siej strach na wszystkich oceanach!"
A tak serio, serio, to wygląda bardzo smacznie i chętnie do czegoś takiego siądę na kilka nocy
Odpowiedz
Arty niewiele mówią, ale wygląda to tak jakby się miało dziać na morzu albo tej wysepce

Odpowiedz
Tak jak Gothic 3...
Majorku nie pisz za dużo bo jeszcze się zdziwisz...
Odpowiedz
← Karczma

Piranha Bytes i coś nowego. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...