[NWN:HotU] Komnata Studni

Jestem w komnacie studni i chciałbym zejść do Podgórza i tu zaczynają się schody:( używam dźwigni, kopuła się opuszcza.....i nic się dalej nie dzieje. Ktoś wie jak zejść na dół? Pomocy !!!!!!!!!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia wto, 25 mar 2008 - 19:25 napisał

Może wejdź na kopułę i kliknij na nią. Dawno nie grałem w HotU, więc za bardzo nie pamiętam.

niestety to nic nie daję Już nie wiem jak to ugryźć a próbuję wszelkimi sposobami
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia sob, 29 mar 2008 - 09:22 napisał

Może rozmowa z Durnanem coś zdziała.

rozmawiałem z nim na wszelkie sposoby i otrzymałem jego pozwolenie. Pokazał mi dźwignię i kazał przyjść jak będę gotów. Nie wiem co miał na myśli- wszystkie misje i możliwe zadania wykonałem. już nawet z solucji korzystałem a i tak nic nie pomogło.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kot42 dnia wto, 25 mar 2008 - 18:24 napisał

Jestem w komnacie studni i chciałbym zejść do Podgórza i tu zaczynają się schody:( używam dźwigni, kopuła się opuszcza.....i nic się dalej nie dzieje. Ktoś wie jak zejść na dół? Pomocy !!!!!!!!!

Być może to jakiś bug reinstalnij grę,jeżeli to nic nie da to spróbuj zaktualizować grę.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Komnata Studni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...