Denerwujecie mnie

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Shasfana dnia pon, 24 mar 2008 - 20:22 napisał

Bijcie się, będzie łatwiej, a na pewno szybciej.


A masz jakieśpomysły gdzie???
Odpowiedz

Cytat

PS: A Mystra to nie przypadkiem jedno z imion Szatana? : D


Bluźniercy giną zawsze pierwsi, pamiętaj!

Cytat

Bijcie się, będzie łatwiej, a na pewno szybciej. tongue.gif

Cytat

A masz jakieśpomysły gdzie???


Tylko po co? Z profilu wynika że Kiyuku ma 11 lat, ja niemalże 17, toteż walka byłaby bezcelowa, szczególnie gdyby uwzględnić moje spore gabaryty.
Btw: Kiyuku, a ty się na żartach nie znasz?
Odpowiedz

Cytat

A masz jakieśpomysły gdzie???

A choćby i tutaj w tym temacie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Enether dnia pon, 24 mar 2008 - 20:29 napisał

Btw: Kiyuku, a ty się na żartach nie znasz?


Zależy jakich-odsyłam do tematu Kawały
Odpowiedz
Enet - temu właśnie Cię w porę ostrzegłem. Dbam o bliźnich, nawet jeśli moja religia nakazywałaby raczej przyjemny stosik ; )
Odpowiedz
A co do mojej niechęci do ministrantów... Kwestia światopoglądu. Preferuję buddyzm zen.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Etheriel dnia pon, 24 mar 2008 - 20:42 napisał

A co do mojej niechęci do ministrantów... Kwestia światopoglądu. Preferuję buddyzm zen.


Ja cie chrzczę...

Następna osoba:
Strateks-bo moc jest z nim???sam nie wiem
Odpowiedz
A ja jestem Ateistą.

Chociaż muszę przyznać szacun dla Etheriela: Buddyzm to jedyna religia, którą byłbym skłonny wyznawać.

@Down: Skrót myślowy
Odpowiedz
Buddyzm trudno nazwac religią... Jest to bardziej taka uniwersalna filozofia, narzucająca naprawdę niewiele. Wszystko się sprowadza do tego, aby się duchowo doskonalic i usiłowac dojśc do stanu Nirvany. Najbardziej mi się wtej filozofii podoba jej pokojowośc... Ale to nie o tym temat, więc koniec ooftopu
Odpowiedz
Znowu ta sygnatura. Jeszcze ta radziecka czerwień. Courun Yauntyrr wie o GE wystarczająco. Pytanie czego GE nie wie o jogurcie. Wielu, wielu rzeczy... Smacznego *demoniczny śmiech*
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To wszystko przez tą cholerną UE to oni! Ci sami co u czerwoniaków! JA wiedziałem, ja wiem! Niesłusznie mnie zamykali, niesłusznie zakładali ten biały sweterek z przydługimi rękawami! JA zawsze wiedziałem, że to ONI!!!




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
I nowe osóbki:
MajareQ-Ta sygnatura...Ona zna moje imie...
Courun-Przez jego opis tego tematu, zostałem zesłany do mojej wychowawczyni bo łaziłem po szkole drąc się: JOGURT RZADZI![Klask klask..klask klask klask klaask] JoGURT ZMIENIA ZYCIE![Klask klask...]
Etheriel-bo nie rozumiem jego sygnaturki....
Enether-bo ma 17 lat i ma spore gabaryty 0.0
I gość specjalny:
Mystra!-bo chce dopiec Enterowi i jest imieniem Shasfana...Znaczy sie Szatana...
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz

Cytat

Etheriel-bo nie rozumiem jego sygnaturki....

Wniosek z tego taki, że należy się uczyc języków
Odpowiedz
Nie ma mnie nigdzie x] Mogę tylko się cieszyć. To jest temat, który powinien się nazywać "Chcesz nabić posty? Pisz!". Jak powiem kto i dlaczego mnie denerwuje to będę miała poważne kłopoty... Więc lepiej, przynajmniej chwilowo, się wstrzymam ^_^
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Ja Was nie lubię, bo to forum jest takie duże, że nie wiem gdzie pisać, a jak zajrzę do jakiegoś tematu, drugi raz go nie znajduję!
A co do jogurtów, to jem tylko czasami kaszkę cynamonową i czasami jakiś wielki kubeł Danone'a. xD
Oczywiście wszystko żartem (i podejrzewam, że cały temat też, chyba że Cou [nie znam pełnego nicka x]] naprawdę ma takie zszarpane nerwy...) i z forum się zaznajamiam.
Za radą przyjaciela, schowałem nieinteresujące mnie działy i już jest lepiej .

Pozdrawiam.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
No i mamy wartowników. Nie dość, że ich kolor bardziej się rzuca w oczy, to jeszcze nazwa..Denerwuje mnie, bo stoją na warcie i pilnują - innych, czy też sami siebie muszą pilnować i stąd ranga ?

Mój pełny nick to Courun Prath, drugi syn Matki Opiekunki Danifae z Domu Amryyr, Czwartego Domu Maerimydry. Tak trudno zapamiętać ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia sob, 12 kwi 2008 - 09:20 napisał

Mój pełny nick to Courun Prath, drugi syn Matki Opiekunki Danifae z Domu Amryyr, Czwartego Domu Maerimydry. Tak trudno zapamiętać ?


A nie:Courun Danone drugi syn Matki Opiekunki Jogobelli z Domu Danonek czwartego domu Jogurtu???
Odpowiedz
Nie, bo w Zapomnianych Krainach, a tym bardziej w Podmroku nie znają czegoś takiego jak jogurt, tudzież nazwa niemożliwa

Cytat

Ja Was nie lubię, bo to forum jest takie duże, że nie wiem gdzie pisać, a jak zajrzę do jakiegoś tematu, drugi raz go nie znajduję!

A od czego jest opcja wyświetlania nowych postów? Ja głównie na tym sprawdzam, gdzie i co się dzieje aktualnie. Inaczej nie da rady.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Denerwujecie mnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...