[GIII] Problem z kodami

Przeglądając tego posta zauważyłem że sporo osób ma prawdopodobnie problem z tym aby po wpisaniu cheat'a dał on jakieś działanie. Otóż jak mi sie wydaje większości wam niektóre kody działają. A te które dają powiedzmy np. punkty nauki, many, HP, itp. nie dają efektu. I tu zapewne rozwiąże wasz problem. przykładzie:

Cheat: teach LP x (dający x liczbę punktów nauki)

Większości wam nie chce się pewnie trochę wysilić i napisać tego kodu poprawnie tak jak jest napisany. Tzn koniecznie trzeba zachować wielkość liter w kodzie.

Jeżeli wpiszecie np. : teach lp 200 ( to wg. działania powinniście mieć poziom ilości pkt nauki na poziomie 200) a tu okazuje się, że nie zaobserwowaliśmy żadnej zmiany. Poprawnie powinniście napisać: teach LP 200.


Tak więc to jak mniemam jest rozwiązanie wszystkich problemów związanych z kodami. Jeśli nadal wam nie działają to napiszcie z chęcią postaram sie pomóc.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Tak poza tym polecam grę bez kodów, bo one strasznie psują przyjemność gry. A zresztą zrobicie jak chcecie
Odpowiedz
Tez mam problem z kodami gdy naciskam [~] to mi wyskakuje czarne tło i jak pisze to nic niewidac i tak apropo to sie pojawilo kilka napisow zoltych myrtana itd...
Odpowiedz
Nom wszystko tylko nieda się pisać na tej tabeli czarnej i nie wiem jak to zrobić a to co wyskakuje to pisze np daytime prim ary secondary coś gdzie jestem itd

No dobra ale w jakim programie to odtworzyc bo niewiem
Odpowiedz
Po pierwsze - używaj słownika.

Po drugie - w jakim programie? Co odtworzyć? Nie rozumiem...

Że zacytuję:

Cytat

Aczkolwiek mogą wystąpić pewne problemy – jeżeli zamieniłeś wersy, a podczas wywoływania konsoli, zamiast niej pojawia się czarne pole z prostokątami, to musisz zrobić następujące rzeczy:

Wejdź do katalogu „Date”, znajdującego się w folderze z grą. Następnie zrób w nim kolejny katalog o nazwie „_compiledImage”. Wejdź do tego katalogu i utwórz w nim kolejny folder o nazwie „_Intern” (przykładowa ścieżka dostępu -> E:\Gothic3\Data\_compiledImage\_Intern). I to wszystko. Teraz możesz cieszyć się kodami


Zrobiłeś to?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Czytałem ale niewiem jakim programem odtworzyć ten folder!!!
I jescze jedno jak sie paruje tarczą ;p
Odpowiedz
Jaki folder?
A tarczą paruje się przytrzymując prawy przycisk myszy.
Odpowiedz
Jakim programem? Tworzyłeś kiedyś folder? Klikasz PPM -> Nowy -> Folder i to cała filozofia.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ta tworzyłem ale tam usz byl taki folder...
Odpowiedz
Nie prościej było napisać tak od razu?... Folder '_Intern' też tam był?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie niebylo go tam

[Dodano po chwili]

Thx jusz przeszlem Gothica 3 tylko drugi raz po staronie adanosa
I





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
Au mnie pokazuje sie consola, ładny obrazek i nic nie moge wpisać, mam orginał, jak mam cokolwiek wpisać? folder Data ok.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Javier dnia nie, 20 sty 2008 - 22:08 napisał

[Dodano po chwili]

Thx jusz przeszlem Gothica 3 tylko drugi raz po staronie adanosa
I


Facet zrobiłeś więcej błędów ortograficznych w jednym zdaniu, niż da się wymyślić! Prawy górny róg - ikonka sprawdź pisownię!
Odpowiedz
Ja mam taki problem...
nie wchodzą mi kody na przedmioty itp. Wpisuje kod, pokazuje ze dodano przedmiot do ekwipunku a tu nic. Co z tym moge zrobic?POMOCY!!!
Odpowiedz
Mam taki problem z kodami do G3 (gra oczywiście oryginał)

Edytuje ten plik ge3.ini, zmieniam TestMode=false na TestMode=true, zapisuje, odpalam grę ,naciskam ~ ale konsola mi sie nie pojawia. "

Gram na notebooku
Odpowiedz
Nie będę pisał jak je uruchomić bo widzę zostało już napisane.... Ale dodam że gra z kodami traci sens, i staje się nudna. Bo co nam z herosa znającego wszystkie umiejętności na maxa i zabijającego najsilniejsze potworki kilkoma ruchami miecza??

Liczy się satysfakcja z gry i miła zabawa!
Odpowiedz
Gdzie niby jest to napisane ??? Prosze Napiszcie
Odpowiedz
no iii ??? nic tam nie ma napisanego na moj problem ...
Odpowiedz
spróbuj odinstalować i znowu zainstalować G3 - jak masz savy to ich nie kasuj
Odpowiedz
← Gothic

Problem z kodami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...