[GII:NK] Problem z uruchomieniem gry

Mam problem podczas uruchamiania Nocy Kruka. Jeżeli ktoś grał w dodatek to wie, że przy pierwszym uruchomieniu odbywa się inicjalizacja i konfiguracja wirtualnego systemu plików. U mnie jednak proces ten odbywa się przy każdym uruchomieniu gry! Jest to niezwykle niewygodne gdyż trwa to bardzo długo . Dochodzi do tego fakt, że nie wiedzieć czemu Gra zaczęła mi się niespodziewanie wyłączać i podczas ponownego uruchamiania znowu muszę czekać na ukończenie konfiguracji . Dawniej nie miałem tego typu problemów. Proszę o pomoc. Dodam, ze posiadam oryginalną wersję Gothica II i Nocy Kruka, mój system to windows xp professional.


Odpowiedz
Zawsze jak gra nie została zamknięta poprawnie to musiałem przez ten proces przejść. Spróbuj ją włączyć i zamknąć poprawnie i sprawdź jak się wtedy uruchomi. Jeśli nadal będzie się tak uruchamiać to nie wiem czemu.
Odpowiedz
Za każdym razem wyłączałem poprawnie ale mimo to konfiguracja się uruchamiała. Ale zainstalowałem jeszcze raz NK i teraz jest już ok. A ponieważ problem już rozwiązany to temat można zamknąć .


Odpowiedz
Miałem też ten problem ale po jakimś czasie przestała się wyłączać
Odpowiedz
noo,ja też mam ten poblem,tyle że uruchamiam pierwszy raz inicjalizacja trwa pół godziny i niewiem kiedy sie skonczy (celeron D 2,80 ghz,1 gb ram)MSG
Odpowiedz
Gdy uruchamiasz grę z autoruna zawsze się skopie, trzeba z ikonki (sam nie wiem czemu) mam orginalnego gothica NK wersji 2.6
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia pon, 31 mar 2008 - 11:31 napisał

Gdy uruchamiasz grę z autoruna zawsze się skopie, trzeba z ikonki (sam nie wiem czemu) mam orginalnego gothica NK wersji 2.6




Zgadzam się jednak kolega mój twierdzi ze w internecie są gdzieś łatki które to naprawiają warto zassać ( jak znajdę podam adres zainteresowanym) Jak by ktoś je znalazł proszę o powiadomienie na pw .
Odpowiedz
jest na to skuteczny ssposob... w kataloku z gra znajduja sie dwa pliki vdfs ktore przy uruchomieniu gry z autorunu ulegaja zmianie i przez to gra nie dziala poprawnie... wystarczy po pierwszej instalacji skopiowac te pliki w bezpieczne miejsce a gdy gra sie zepsuje to podmienic pliki na te skopiowane... to zalatwia problem
Odpowiedz
Muszę ten temat ożywić, gdyż ja w powyższych radach rozwiązania problemu nie znalazłem. A problem jest prosty, pokrewny przedstawionemu w pierwszym poście - raz się gra zacięła, teraz za każdym razem przy zacięciu trzeba wychodzić przez ctr+alt+del i wyłączać z konsoli, co powoduje ponowne inicjalizowanie. Co więcej, praktycznie przy każdym wczytaniu zapisu w trakcie gry, zawiesza się ona i trzeba wyłączać przez konsole. Nie ma chyba wersji nowszej od 2.6, próbowałem z tymi plikami z autostartu i nie pomogło. Również uruchamianie przez oddzielną ikonę.
Odpowiedz
← Gothic

Problem z uruchomieniem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...