Koszulki GameExe

Czy to jeszcze jest aktualne? Jeśli tak, to byłbym zainteresowany dwoma egzemplarzami.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Otóż wraz z Ekhtelionem stwierdziliśmy, że nasze koszulki powinny być w tym stylu: klik
Wprowadzą pewną oryginalność i uśmiech do naszych, już i tak bardzo mrocznych person. Koszulki były by dostępne w kolorze takim jak na obrazku, do tego zielonym, żółtym i niebieskim. Kto się pisze?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Ponownie mamy się zgłaszać ? Powiedzcie mi jeszcze z czego je wykonano, że takie błyszczące
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Z satyny, a z czego.

A jak się już wszyscy wystroimy to zrobimy paradę... nieważne czego.
Odpowiedz
To ja chyba podziękuje
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No bez yayec mili moi... Poważni ludzie się deklarują, a tu takie płoche igrce... I tak gwoli porządku: gyby jakimś cudem koszuliny powstały, czy będą zunifikowane, czy spersonalizowane?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ze względów technologicznych raczej zunifikowane pod kątem oprawy graficznej, a spersonalizowane pod kątem kolorystyki materiału. Jednakże ta kwestia wymaga laya, laya, layla. Layla! - Eric Clapton.
Odpowiedz
Garnie mi się na usta takie jedno określenie .

Będzie więcej dla nas co nie Eni?
Odpowiedz
No pewnie Ekh

Ale wiecie ludzie. To był żart.

Cytat

żart - krótka forma humorystyczna


Więc wyluzujcie i nie panikujcie, bo nie po co
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Jeśli można się jeszcze załapać to piszę się na to. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ze śmiertelną powagą pragnę zadać podniosłe pytanie: czy cała ta gadanina o koszulkach ma służyć nabijaniu postów, czy jestże to projekt poważny, a zaowocujący w niedalekiej przyszłości namacalnym kawałkiem siermięgi, którym możnaby oblec swe niegodne cielsko? Czy ktoś pracuje nad projektem graficznym, względnie dogadał się już z ewentualnym wykonawcą, hę?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Przeglądnij cny paladynie tematy dotyczące powstawanania layoutu, a wszystkie twe wątpliwości rozwieją się niczym poranna mgiełka. Powstanie koszulek jest związane z powstaniem nowego designu i zapewne nowego loga. Wtedy ruszy kwestia zaprojektowania stosownej odzieży i zorganizowania całej operacji.

Wtręt Eni był tylko takim chytrym pomysłem by trochę odświeżyć temat .
Odpowiedz
Aha. No to ja idę sobie zrobić koszulkę GE z gazety.

P.S. Trochę szkoda. Kiedyś kupowałem całkiem niezłe koszulki z logo NWN w mym mieście od chłopaka, który reklamował się, że wystarczy dać mu dowolny projekt graficzny, a za 20 PLN ode sztuki może w ciągu tygodnia, dwóch dostarczyć giezło z pocałowaniem ręki i w dowolnej ilości.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Problemem nie jest 'jak' to zrobić tylko mieć 'z czego' to zrobić. Nie możemy najpierw zrobić koszulek, a potem laya bo to trochę tak głupio jak jedno sobie i drugie sobie. Jak lay powstanie to będzie to pewnie kwestia 2-3 tyg. by załatwić koszulki.
Odpowiedz
A zatem czekajmy. Mam tylko nadzieję, że prędzej doczekam się na koszulki, niż na swoje wnuki.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Karczma

Koszulki GameExe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...