Gdzie one są?

Mi się ten topic jakoś w ogóle niezbyt podoba Ładne dziewczyny można spotkać niemalże pod każdą szerokością geograficzną - wystarczy tylko dobrze poszukać, albo popić sobie ciut więcej A tymczasem dyskusja schodzi pomału na roztrząsanie stereotypów i pyskówki o przewadze treści nad formą. Czyli po ludzkiemu: dajcie se spokój i tyle.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Dobra, Hawkwood się wypowiedział. Bardzo proszę o zamknięcie tematu.

Rozpoczynając ten wątek chciałem zobaczyć Wasze reakcje na tak postawione pytanie.
Chciałem zobaczyć co napiszecie. Czy ktoś odpowie na moje pytanie?
Ile osób odpisze mi, że wygląd nie jest ważny? Ile osób odpisze mi, że de gustibus non disputandum est...?
Kto się zacznie kłócić? Czy dziewczyny się obrażą?

Muszę napisać, że odpowiedzi mnie nie zadziwiły, przeczytałem odpowiedzi takie jakich się spodziewałem. Nawet wiedziałem, że Hawk napisze coś w tym stylu. Nie spodziewałem się tylko, że paladyn może popić...
← Karczma
Wczytywanie...