[NWN1] Pomocnicy

dziwne wiecie, bo pod koniec gry Linu u mnie miała 19 level wiec nie wiem co mozę byc nie tak. Niezłe czary wtedy rzucała np. Wyssanie zła...
Odpowiedz
Pewnie dlatego że masz dodatki Wtedy jest więskzy level
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
i nadodatek możesz mieć w hotu a my mówimy o zwykłym nwn tera bo w kampani nwn może mieć 14
Odpowiedz
A no, w zwykłęm NWN to 14, i jednko klasowość mają towarzysze, a z dodatkami taki valen to ma chyba 3 klasy
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ten łork to dobry ziom. w sam raz dla maga, Taka żywa tarcza jak chowaniec i przyzwany stwór.
Odpowiedz
To chyba długo poczekasz bo jakoś brak druidów! Może w NWN 2 będzie większy asortyment towarzyszy. Ciekawi mnie jacy towarzysze byli dostępni w SoU...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Żeby nie wprowadzać zamieszania tematy Pomocnicy i Towarzysze zostały polączone.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Valen jest dobry, ale wkurzył mnie jak w walce z tym diabłem na końcu wystąpił przeciwko mnie, a ja mu dałem zbroje z czerwonego smoka i musiałem go zabić, całe szczęście byłem podpakowanym mnichem(całą gra w sumie przeszedlem sam a wtedy expo idzie tylko dla Ciebie) i padł na hita, Aribeth jako towarzyszka była spoko
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepszym towarzyszem jest kobold Deekin.Nie dość że jest bardem to bardzo fajnie się wypowiada.
Posiada ciekawy wachlarz zaklęć.Kolejnym towarzyszem godnym polecenia jest Dealan Czerwony Tygrys,który stanowi bardzo cenne wsparcie dla postaci czarujących.Elfka Linu też jest nie najgorsza.Jako kapłan doskonale radzi sobie z nieumarłymi.Ma świetne zaklęcia i jest bardzo słodka.Aribeth okazała się ciekawą towarzyszką.Po prostu fajnie było ją przyłączyć.Valen potrafi bardzo dobrze walczyć dzięki swojemu korbaczowi.Jest dosyć silny i stanowi dobrą tarczę między nami.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Hej, mam problem. Jestem w 2 rozdziale(podstawka) i mi się Tom zaciął w karczmie tzn. stoi w miejscu i co jakiś czas puszcza tylko teksty w stylu "Przygotuj się na niziołkową śmierć" i "Kocham tę robotę". Niemożna z nim gadać ani wziąć do drużyny. Jak na niego naciskam to pisze że postać jest aktualnie zajęta. Niby nie jest on mi w drużynie potrzebny ale mam dla niego przedmiot i chce zakończyć w tym rozdziale zadanie z nim. Ma ktoś jakieś pomysły jak z tego wybrnąć, ewentualnie czy istnieje jakiś kod na przyzwanie go(i jeśli tak jak go wpisać, bo kodów na ogól nie używam). Proszę o szybką odpowiedz bo zbliżam się do zakończenia rozdziału.
Odpowiedz
Miałem podobny problem. Zrób kopię zapasową aktualnego stanu gry. Włącz grę i wyrzuć z ekwipunku przedmiot będący kontraktem towarzysza. Następnie otwórz konsolę i wpisz:

DebugMode 1<br />
dm_setvarint NW_L_HENHIRED FALSE<br />
DebugMode 0


Jeżeli nie zadziała, zamiast FALSE wpisz 0. Nie jestem pewien, jak to działa na aspekt fabularny towarzysza, więc nic nie gwarantuję.
Odpowiedz
Pobawiłem się tym plikiem nwn.ini i konsola jest, wywalam kontrakt Toma na ziemie wpisuje DebugMode 1, potem ten kod(jeden i drugi) i nic się nie dzieje(tylko kursor zmienia kształt na zaklęcie). Może mam na coś najechać? Puste miejsce na ziemi, miejsce w plecaku, kontrakt, albo samego Toma.

[Dodano po 8 godzinach]

I nic, wyświetla mi się Enter Target Mode, więc najeżdżam na Toma(zgodnie z tym co jest napisane w dziale NWN Kody) i na niego naciskam, ale nic się nie dzieje. Wciąż nie mogę z nim gadać. Jak w ogóle ten kod ma działać?
Odpowiedz
Ej a mam jeszcze takie pytanko, (Tom utkną mi w Parcie Illas)jak wyruszę do Luskanu to czy wszyscy towarzysze(Tom, Linu itd.) też tam się przeniosą? Bo Aribeth i Arian mówią że się tam mam z nimi spotkać. I czy jak nie zrobię w tym rozdziale tego zadania to czy będę mógł je dokończyć w następnym czy przepadnie?

[Dodano po 42 minutach]

Dobra, odpowiedz na te pytania już znam, nie da się. Mam za to inne pytanie czy jak nie ulepszę pierścienia od Toma w 2 rozdziale to czy będę mógł go ulepszyć w 3 czy też ta opcja przepadnie.
Odpowiedz
Przepadnie, a przynajmniej mi z Sharwyn przepadło. Powinno być analogicznie.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
W takim przypadku pozostają kody, gdy już będziesz w kolejnym rozdziale i zapragniesz kontynuować historię towarzysza.

Cytat

dm_setvarint NW_L_HENHIRED FALSE


Tylko dla Tomiego, gdzie # oznacza rozdział (1,2,3,4), należy wskazać własną postać.

Cytat

dm_setvarint NW_L_HENNW_HEN_GAL# FALSE


# oznacza rozdział, należy wskazać towarzysza.

Cytat

dm_setvarint NW_L_HENSTORYC# 0


By mieć przedmiot towarzysza z poprzedniego zadania (nieudanego), aby ten go ulepszył. Kod sprowadza pierścień od Tomiego z II rozdziału.

Cytat

dm_spawnitem NW_HEN_GAL2RW


Mam nadzieję, że pomoże.
Odpowiedz
Wielkie dzięki Ja też mam taką nadzieję. Gram bardem i ten przedmiot naprawdę się przydaje(ze względu na plusy do zręczności).
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Pomocnicy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...