[NWN:HotU] NWN mi się zawiesza

Witam.
Jak w temacie. W podgorzu poziom pierwszy kiedy probuej przejsc na poludnie zawiesza mi sie komp podczas ladowania poziomu (laduja jeakies 80%). Udalo mi sie zejsc na poziom 2 bez odwiedzania poludnia, ale tu z kolei zawiesza mi sie komp jak zaczynam atakowac drowa co strzelil goblinowi z kuszy w plecy, zaraz na samiutkim poczatku poziomu. Gralem na wersji podstawowej, latce z plyty 1.64 i latce z neta i wszystko tak samo. Dodatkowo jak instaluje late z plyty to nie mam polskich czcionek. Juz 2 razy reinstalowalem gre i szlag mnie zaczyna trafiac.
Czy ktos wie, co na to poradzic?
pozdrawiam
Marvell
Odpowiedz
Takie problemy bolą . Jak łatki nie pomagają, to nie wiem czego może to być wina :?. Może po prostu systemu, albo sprzętu. No bo oryginał to chyba jest, skoro grasz na łatkach. A jeśli chodzi o samo zawiesznie się przy ataku kolesia, to miałem coś identycznego tylko, że w 3 rozdziale. Co zrobiłem? Ominąłem go i grałem już do końca bez żadnych problemów. Spróbuj. Moze i tobie się uda.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

Witam.
Jak w temacie.
Czy ktos wie, co na to poradzic?
pozdrawiam
Marvell


Po pierwsze - sprawdź czy gra działa poprawnie w wersji standardowej (1.62). Jeżeli nie - problem leży w Twoim sprzęcie.

Po drugie - polskie literki w dialogach. Według Bardzo Profesjonalnej Firmy CDP, problem taki pojawia po uruchomieniu patcha w wersji *.exe (są takie na dodatkowej płytce do EK - kolejne brawo dla CDP za EK). Zatem jeżeli już łatasz NWN, stosuj aktualizację automatyczną, lub ściągaj łaty w wersji *.zip.
Tu masz wszystkie łaty.
Odpowiedz
wielkie dzieki.
wieszza mi sie przy kazdej wersji, 1.62 tez. ale dlaczego? przeszdlem niedawno podstawke i SoU i nic sie nie dzialo. ale sprobuje jeszcze raz z kolejnymi latkami, i aktualizacja automatyczna.
Odpowiedz
Ja bym poszukał na zagranicznych forach o NWN. Zadziwiające jakich rzeczy sie można dowiedzieć. Prawie na 100% ktoś miał takie problemy jak ty i zapewne znalazł jakieś rozwiązanie. A swoją drogą to zapraszamy na forum na stałe : )>
Odpowiedz
ja mam inny problem ale pisze tutaj bo wydaje mi sie ze sa znawcy.A więc mam problem z 1.65. Probowałem 2 razy i za każdym było to samo,mianowicie po ukonczeniu ściągania(100%) powinno mi sie wyświetlic ten napis "Aktualizacja" czekałem nawet pól godziny i nic pisze ze zakonczone pobieranie ale nic nie moge zrobic(jedynie X lub anuluj) Nie wiem czy to wina moja czy mojej płyty?
Odpowiedz

Cytat

ja mam inny problem ale pisze tutaj bo wydaje mi sie ze sa znawcy.A więc mam problem z 1.65. Probowałem 2 razy i za każdym było to samo,mianowicie po ukonczeniu ściągania(100%) powinno mi sie wyświetlic ten napis "Aktualizacja" czekałem nawet pól godziny i nic pisze ze zakonczone pobieranie ale nic nie moge zrobic(jedynie X lub anuluj) Nie wiem czy to wina moja czy mojej płyty?

Fajnie, tylko jakoś mało z Twojego posta rozumiem. Włączasz aktualizację przez NWNupdate, czy może po prostu ściągasz plik zip z interesującą Cię aktualizacją? Bo jak ściągasz zipa to najpierw wsadź lik (nierozpakowany) do folderu z grą, a następnie rozpocznij dopiero aktualizację. Trzeba jednak jeszcze wspomnieć, że ta łatka 1.65 jakaś trefna jest. Wiele osób miało już problemy z jej odpaleniem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

NWN mi się zawiesza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...