[NWN:HotU] Grobowiec Mistrza zagadek

No to tak... jestem w pomieszczeniu z 3 posągami, tymi które trzeba obrócić przodem do drzwi i pociągnąć za dzwignię. Ale w tym problem że jak pociągam za dźwignię to pojawia się napis "Nic się niedzieje. Coś musi być nie tak" i mam zonka wszystkie dźwignie uruchomiłam prawidłowo ponieważ zaglądałam do poradnika no i nic. Nie działa. Prosze pomóżcie.... ja chyba jestem jakaś nie kumata, albo mam jakiegoś buga
No więc (nie zaczynajcie nigdy zdania od "no więc" :wink:) znowu spróbuję pomóc (ciekawe czy się uda ?). Zacznijmy od tego, że na trzech "wysepkach" na lawie są dźwignie. Jeśli je przesuniesz odpowiednią ilość razy (chyba 5 :?, w każdym bądź razie jak trafisz to ekran się zatrzęsie). Później musisz właśnie ustawić te gargulce i pociągnąć za dżwignię znajdującą się za nimi.

Ps. Nie bój się, nie jesteś niekumata . Ja siedziałem nad tym chyba z 30 minut, zanim mi się udało, a wszystko przez te głupie trzy dźwignie, których na początku nawet nie ruszałem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
hehe, ale w tym problem że dźwignie przesunęłam najprawdopodobniej dobrze, ponieważ patrzyłam do poradnika ale cóż spróbuję. Może powinnam w innej kolejności nie wiem. Popróbuję, jak coś to jeszcze napiszę :?
No wiec ( ) gargulce musisz przesunac nie zupelnie prosto tylko dwa beda skrzywione do drzwi, masz na to troche czasu, a dzwignie na wysepkach musza sie bodajze swiecic na niebiesko...

jezeli nie pomylilam miejsc
To pay the price of being hell bound...
dokladnie tak wszystkie 3 dzwignie wczesniej musza byc podswietlone na niebiesko a potem wszystkie 3 gargulce musisz skierowac pyskami do drzwi pociagnac ostatnia dzwignie i po sprawie
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Problem jest już rozwiązany, a dla tych co mają ten sam problem - ustawcie dźwignię na niebiesko. Bo jak klikałam na dźwignię 5 razy to ustawiały się złe kolory i dupa. Dlatego się tym nie sugerujcie, ale ustawcie dźwignię na klor niebieski

No to pozdro
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...