[Lineage II] Lineage 2

Chciałem się zapytać, czy można skądś ściągnąć już C5? Jest oczywiście na fileplanet.com, ale tam trzeba płacić. W każdym razie chciałem ściągnąć najnowsze L2 i nie wiem do końca, co trzeba zrobić.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Polecałbym ci torrenty chociaż jak każdy wiadomo z tym bywa różnie. C5 napewno znajdziesz ale jaki transfer i jaka dostępność będzie tego pliku to już lotto kompletne.

Odpowiedz
Dany, na Fileplanet się nie płaci. Sama jestem tam zarejestrowana i jakoś jeszcze nigdy nie przyszedł mi rachunek. Płacisz jedynie za subskrypcję, co daje ci możliwość pobierania plików, bez czekania w kolejce. Tyle.
Oświeć mnie, czy jakiś server obsługuje już C5? Wydaje mi się, że jest jeszcze w fazie beta-testów. Albo ja jestem zacofana...
Odpowiedz
Nie wiem, czy jakiś serwer go obsługuje, pytam się narazie po prostu. Więc może można ściągnąć skądś C4? Bo na stronie oficjalnej jest tylko C5.
A co do fileplanet, to nie chcę właśnie płacić za subskrypcję.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
C4 też jest na FP. Ew. ściągaj przez torrent, albo eMula. Zawsze się znajdzie.
To nie ma żadnej różnicy z subskrypcją czy bez. Kolejka zwykle trwa 15-20 minut do rozpoczęcia ściągania. To chyba niezbyt długi okres oczekiwania.
Odpowiedz
Sorry, źle cię trochę zrozumiałem. Nie zauważyłem darmowych serwerów na dole z kolejkami Teraz już sobie ściągam.

Mam jedno pytanie. Gdzie mogę dostać soulshoty D-grade? Przy założeniu, że nie gram krasnoludem. Oraz gdzie mogę kupić lepszy ekwipunek dla 40 lvl (lepszy od Brigandine)?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Em, nie wiem czy mam szukać mapy Giran i pokazywać ci gdzie jest Luxury itepe... Założę że wiesz.

SSy D i wyżej są craftowane tylko przez dwarfy i tylko od nich je kupisz. Zwykle ustawiają prywatne sklepy w centrach miast tj Gludio/Gludin/Dion/Giran. Niektóre skrzaty ustawiają "private creation" gdzie sam dostarczasz materiały i robisz sski za opłatą (liczona od sztuki/pakietu), nadmienię jeszcze, że w ten sam sposób tworzony jest inny sprzęt, w większości przypadków, oprócz materiałów trzeba dostarczyć również "przepis" na daną rzecz.

Podstawowy ekwipunek C grade można kupić w Luxury Shop w Giran za kryształy C i D. Ale imo lepiej obliczyć koszt kryształów i próbować kupować "używany" sprzęt od innych graczy.

Na wysokoratowych serwerach stoją zwykle GM-shop'y, gdzie możesz dostać niemal wszystko bez problemu, ale nie wiem, gdzie grasz.

To by było chyba na tyle.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Cytat

Em, nie wiem czy mam szukać mapy Giran i pokazywać ci gdzie jest Luxury itepe... Założę że wiesz.

Wiem, gdzie to jest, często tam przesiaduję WK koło sklepu z bronią to ośrodek kulturalny w Giran A gram na serwerze Valhalla Rates 4xXP 6xSP 6xDrop 6xAdena 10xSpoil. Z tym kupowaniem od ludzi będzie problem, bo nie jest ich za dużo, poza tym muszę się w tym rozeznać. A co do luxury, to zdobycie kryształków też będzie kosztowne. Właśnie pozbieraliśmy z gościem części do Brigandine Shield i mam już 3 części z zestawu. Gram sobie Palus Knightem, 32 lvl. Chodzę sobie aktualnie do Hardins Academy na Fettered Soule, ale są łatwe i dają nadal za mało expa I się właśnie zastanawiam, czy wziąć Shillien Knight później.

[Dodano po chwili]

Jeszcze jedna rzecz (bo typów na serwerze nie mogę się dopytać). Gdzie mogę kupić/zdobyć naramienniki? I czy mogę je nosić od 30 lvl?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Skoro - jak mówisz - jest mało ludzi, będzie duży problem. Myśmy to rozwiązywali inaczej, zazwyczaj grałam z Akodo, on robił dodatkowo artisana, ja spoilera (albo na odwrót) i dorabialiśmy ze sprzedaży materiałów, d-kryształów i d-shotów. Najtańsze kryszki (w Giran, przy niewielkich podatkach - weźcie pod uwagę czy ktoś posiada zamek i jaki są podatki) D zdaje się wychodzą z broni (Elven Sword) a najtańsze C z Dual Elven Sword - do niszczenia C grade potrzebujecie warsmitha na minimum 40 poziomie.

Nie przejmujcie się mocno D setami... Do Brigi potrzebna wam tylko tarcza i hełm, nie zajmujcie się częściami nie wchodzącymi w bonus i bierzcie pod uwagę tylko przydatne bonusy.
Co do SK... SK stawia na magię - Hex, L.Leech, Ice i inne. Dobry SK jest dobry na każde PVP, jest jednym z niewielu będącym w stanie pokonać każdego łucznika (zerknij tu http://www.youtube.com/watch?v=X-doxY2S1BM ). A BD to buffer, jak już nie raz mówiłam. Jest przydatny dla klanu, w party porusza się z tyłu i pilnuje many, której na 2minutowe tańce zużywa mnóstwo (2x więcej za każdy) i sama pewnie bym wolała SK... To przynajmniej prawdziwy wojownik.

Naramienniki? Nie ma czegoś takiego, jest "płaszcz" i "bielizna", często itemki specjalne, niedostępne dla "zwykłych" graczy, spotkałam się na dwóch może trzech serwach, są to rzeczy dające bonusy do defa i nie widać ich na postaci. Nie zapominaj o biżuterii (na low rate często "ownują" magowie) i w przyszłości zainwestuj w tatuaże. Hmm.. a może sobie tam pójdę popatrzeć... A może nie bo nie mam C5 ;]
Wolałabym chyba wrócić na L2 Romania.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Mam jeszcze dwa pytania.
Gdzie mogę znaleźć belladonnę, truciznę, potrzebną do questa na przejście do drugiej klasy?
Oraz gdzie mogę znaleźć moby dające recepty do c-grade sprzętu (bo chyba go kupić nie można)?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
łi, już męczymy się z Markami na 2gą profesję? Na sieci jest mnóstwo stron z opisami questów, zdaje się, że nawet na oficjalnej są. Ale akurat znalazłam po polsku: http://lineage2.bajo.pl/1857,1,i,2,profesja.html

Czasami quest log w grze rzeczywiście mało przydatny jest ;p

http://www.l2wh.com/ czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o dropach. Jest to właściwie strona stworzona dla graczy na oficjalu, ale się nie przejmuj, potrzebny ci tylko "search".
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Byłby ktoś na tyle miły i wrzucił tu linki do Kamael'a w częściach? Strasznie mi apetyt rośnie na Lineage, a mam zbyt słabe łącze, aby ściągnąc całe za jednym zamachem...
Odpowiedz
Jest, ale jak już mówiłem u mnie nie da rady za jednym podejściem pobrac całego. Po prostu gdy dochodzi do 500 mb okienko pobierania wyłącza się.
Odpowiedz
A to ciekawe, bo FilePlanet współpracuje z IGN'em. Pliki z FP można ściągać jedynie przez IGN Download Manager'a, który jest rzeczą genialną moim zdaniem, nie dość że zwiększa transfer i nawet największe pliki można mieć w 12 godzin, to jeszcze wyłączasz i włączasz sobie ściąganie pliku kiedy chcesz (no, czasem trzeba jeszcze odczekać tą koleję, ale to się rzadko zdarza). Zarejestruj się na File Planet i na IGN i spróbuj z Download Manager'em. Zapewniam, że zadziała.
Odpowiedz
Udało się Co tu dużo mówic, gra naprawdę dobra. Przepiękna grafika, klimat niczego sobie... Szkoda tylko, że po angielsku, ale jakoś sobie radzę, choc przyznaję, że jest to dla mnie dośc duże utrudnienie. Ale to moja wina, że się na lekcjach w podstawówce nie przykładałem zbytnio Aktualnie mam elfa wojownika na 11 lvl. Krótki miecz, skórzana koszula, skórzane spodnie, mała tarcza. Gram na serwerze Mikrolineage. Mógłby mi ktoś zdradzic szybki sposób na nabicie jak największej ilości kasy? Mam dosyc niepewny system który mi się ciągle resetuje, więc zależy mi właśnie na czasie...
Odpowiedz
Na razie to nie mamy co gadać, bo ten 11lvl to się w 1/2h nabija Jak zdobędziesz drugą klasę, to pogadamy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Po 20 lvlu zaczyna się uciekanie przed PK, bo wchodzisz na teren większych miast. A właśnie, że najprzyjemniej gra się do pierwszych 20 lvli. Wtedy oglądasz sobie spokojne zakątki wiosek startowych. Pamiętam jak mnie oszołomiła wioska Light Elfów jak grałam pierwszy raz. Tego nie da się zapomnieć...
Odpowiedz
Ja mam właśnie straszny dylemat na jakiej rasie się skupic. Ludzie, orkowie i krasnale odpadają, bo po prostu mi się nie podobają. Pozostają dark elfy, light elfy i kamael. Dark elfy i kamaele fajnie wyglądają, ale w nieprzyjemnie mi się gra na ich terenie startowych. Te ciemne barwy troche dołują. Znowu Light elfy tereny mają śliczne, ale same w sobie są nieco zbyt lalusiowate xD
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Lineage 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...