Admin&Mod Log

Kasacja postu użytkownika Mezlar Mizzrym z tematu [Rasa]Drow, ID:641
w Fae=>Pozwolenia. OT, do tego jeden wyraz.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja postu Klausa Kornera w temacie o My Fantasy. Powód: spam.

[Dodano po chwili]

Zgodnie z zarządzeniem temat Orodlinu wyczyściłem ze wszystkich postów spełniające kryteria wymienione przez Ekhteliona.
W konsekwencji został tylko pierwszy post.
Odpowiedz
Temat [Skarga] Opis gildii MW ląduje w subforum Zakończone. Zamknął go wcześniej Ven i nie ma co go otwierać - sprawa wykracza poza naszą jurysdykcję.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu " Skarga [Zmień Imię], 821". Offtop się zaczął robić.

[Dodano po chwili]

Kasacja tematu "Kłopot z Jade Empire" na prośbę autora (Atis)
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
PM'ka z ostrzeżeniem dla użytkowników : Tiernan Diarmand oraz Valandil. Dalszy OT w temacie Fae=>Newsy=>Wojny gildii=>AFH vs. TT nagrodzę w formie procentów.

[Dodano po chwili]

Czyszczenie tematu Kwiatki sesyjne, karczemne i inne, Zombiako - drzewiec ? Trochę tego było z Ot i rozmów o biuście i innych cudach.
Wyleciały posty użytkowników:

Clarisse Neferet
Mezlar Mizzrym
Maraus
Shasfana
Courun Yauntyrr - upomnienie moje
MiridiusHazentoff
Ulalume
Valandil
Kresselack
Desdeamona

Raz jeszcze się zagolopujecie a każdego odznaczę procentami, zaś sam temat zamknę i będziecie musieli się chwalić w inny sposób. Zabawa zabawą, ale bez przesady.

[Dodano po chwili]

Jak widać nie skutkuje, więc Clarisse Neferet dostaje ode mnie 10% za OT i niepoprawne wyrażanie się w postach. Jej OT usunięty z tematu o kwiatkach w Fae->Newsy->Strefa sesji.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu Gdzie kupić w P:T. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zamykam temat Sesje zbiorowe graczy, czyli tzw codziennik w Fae=>SiP. Co więcej wywalam post Ornikiela z tego tematu - raportujesz a nie spamujesz. Za to właśnie dla Ornikiela 10% - ostrzegałem dużo więcej niż raz.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Amnestia 10% dla MajareQ Kezarth.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięcia postów gościa i Tamc. z tematu "Konkurs wiedzy o serii Baldur's Gate!". Powód ? Pan gość chyba nie czytał zasad.
Odpowiedz
Ha! A otworzyłem temat o Homoseksualistach w Karczmie

Ale ja tam mądre rzeczy pisałem, sam jestem pod wrażeniem .
Odpowiedz
Wyczyszczenie tematu 'Illithid(Łupieżca Umysłów) Raz jeszcze, ID: 156' z OT, + 10% dla Manastera za bezsensowne, offtopowe posty.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Małe porządki w temacie o religii. Troche offowych i pogadankowyc tematów wyleciało.
Odpowiedz
2 posty z tematu Illithid(Łupieżca Umysłów) Raz jeszcze, ID: 156 wylatują. Jak nie czytacie to milczcie. Drugi post to zbędne komentowanie pierwszego.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Amnestia dla Majorka. Mam rację?

[Dodano po dobie]

Porządek w temacie o Jarkendarze. Poleciało parę postów.
Powód: wypowiedzi zawierające w większości prywatne animozje i post rozpoczynający zwyczajnie tylko prywatną rozmowę, którą można załatwić na PW (konkretniej post Dellas'a).
Odpowiedz
Kasacja posta Innosa i Majorka z tematu archiwalnego w subforum GameExe oraz zamknięcie tego topicu.
Odpowiedz
Usunięcie jednego z tematów "[Skarga] Przedwczesny atak" ze skarg i zażaleń. Powód: Przypadkowe zdublowanie.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...