[GI] Najgorszy NPC

Jaki jest mój znienawidzony NPC?
W pierwszej odsłonie gry Gothic jest parę istnień, za którymi nie przepadam. Jednak są bardziej i mniej nielubiani przeze mnie.
Cor Kalom - Przez większość for dyskusyjnych o tematyce Gothic, w tematach, takich jak ten, nie uznawałem go, po prostu zniknął mi w pamięci. Jednak faktycznie, ta postać jest denerwująca. W Bractwie Śniącego niemalże co chwilę okazywał swoją wyższość nad innymi Guru, a tym bardziej nad Nowicjuszami. Gdy Y'berion, podczas rytuału został ranny, wtedy gdy doznał wizji, Cor Kalom nawet się nie przejął jego stanem, zapytał tylko na temat wizji, podczas gdy Cor Angar wyraźnie to przeżył. A na domiar złego, wyruszył potem na odszukanie Śniącego, no i niestety go znalazł. Przez leżem Śniącego mieliśmy jeszcze okazję chwilę z nim porozmawiać, niestety nie pamiętam, co mówi, przeszedłem Gothic dość dawno, ale potem mogliśmy się wyżyć, bo zemścić chyba nie ma, za co...
Gomez - Choć gdy się go pozna, można go uważać, za najgorszego człowieka w Kolonii, nie jest jednak gorszy od Cor Kaloma, ale tutaj jego ocenię - Zawszony dupek, któremu wydaje się, że jest co najmniej Królem. Siedzi całymi dniami na Tronie i wysługuje się tylko Kopaczami, bo gdyby nie oni, nie siedziałby tam. Surowy człowiek, a swe wpływy źle wykorzystywał, jako skazaniec i było Kopacz, powinien był inaczej postępować, ale robił inaczej - dlatego też postanowiłem go zabić i zrobił to z przyjemnością.

Bulit - Znienawidziłem go od samego początku, gdy zrzucili mnie do Kolonii. Jego "miłe" przywitanie nie przypadło mi do gustu, dlatego postanowiłem się "odwdzięczyć"...
Lewus - Choć tego Szkodnika bardzo nie lubię, nie może on się równać z w/w postaciami pod żadnym względem. Lewus jest zwykłym Bandytą, który, w zasadzie ma jedną wspólną cechę, razem z Gomezem, wykorzystuje innych. Jego także chętnie wykończyłem...
Wrzód - Trochę mnie wkurzył swoimi gadkami. Oczywiści z początku było one dość śmieszne, jednak w końcu powtarzały się, więc musiałem z tym skończyć, na swój sposób...
Oczywiście, to nie wszyscy. Jednak nie jestem w stanie w tej chwili przypomnieć sobie o pozostałych postaciach, więc nic już nie napiszę...


Pozdrawiam, Medivth

------------------------------
10 Przykazań O. Rydzyka

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.
Odpowiedz
No ja nigdy nie prowadziłem listy kto jest najgorszy ale moim zdaniem, po zastanowieniu to: ci co nas zrzucają do koloni (jeśli ich można nazwać NPC), później Lewus i Wrzód. Ten pierwszy bo jak pierwszy raz poszedłem do Nowego Obozu to na drugi dzień już mnie chciał zabić a ja mu nie dawałem rady (później oczywiście za to zapłacił ), ten drugi ponieważ jest kwintesencją denerwowania. Co do Gomeza nie uważam że jest zły ja też bym tak zrobił, poza tym jest praktycznie królem koloni.
Odpowiedz
Ja nie lubię:
Wrzoda (bo denerwuje)
Gomeza (bo jest wredny)
Strażników pobierających opłaty (bo zdzierają ze mnie trudno zarobione bryłki rudy)
Cor Calom (bo się wywyższa)

Odpowiedz
Gomez, Wrzód, Lewus, Cor Calom.... w wielu rzeczach ludzie się zgadzają
Odpowiedz
1. Wrzód : Te głupie gadki, zaniosłem go do lasu i zamordowałem
2. Lewus : Bez mojego pozwolenia kazał ciągle roznosić wodę, później go roztłukłem
3. Bloodwyn : chce nie oskubać z bryłek, nawet jak ich nie mam, zabiłem go w tej części w 5 rozdziale i w Nocy kruka
Odpowiedz
Wrzucacie tak na tego Wrzoda. Według mnie, daje nam on specyficzny klimacik - którego nie znajdziemy gdzie indziej. A kogo nie lubię? Bloodwyna, głupi śmierdziel. Dobrze, że w NK możemy się zrewanżować.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A ja myślę tak: Bloodwyn, Bloodwyn i ... Bloodwyn.
Z Gomezem nie miałem przyjemności; Cor Calom jest bufonem, ale wielu takich; Lewus dostaje w pape i jest już całkiem uprzejmy; Wrzód także zalicza w zęby i jest wtedy niegroźny.
Odpowiedz
Na mojej czarnej liście jest ;
[/b]Wrzód
[b]
Bloodwyn
[/b]Gomez
[b]
Bulit
[b][/b]Talos (chyba tak miał na imię )
Odpowiedz
Najgorszy npc? hmmm, No nie wiem, każdy npc dodaje uroku tej grze, nawet bez tego waszego znienawidzonego Kaloma gra nie była by taka sama ...
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
A tam czepiacie sie tego Lewusa Mi on tam nie przeszkadza. Jest u siebie tak ? a my jestesmy nowi mozna powiedziec mlode koty A wiadomo co sie robi z kotami
A poza tym ludzie ze starego obozu ostrzegaja nas przed Nowym obozem wiec idziemy tam na swoja odpowiedzialnosc. Ja puki nie bylem wstanie dac mu rady poprostu go omijalem taki maly respekcik

Jak dla mnie powinno byc wiecej takich osob w nowym obozie, bylby wtedy ciekawy klimat. A tak naprawde Nowy oboz jest spokojnym miejscem i nic sie tam nie dzieje (wbrew temu co mowia o nim ludzie ze starego obozu).

CO do straznikow ? nikt wam nie kaze placic sami wybieracie. Oni chca tylko pomoc
Ciekawie jest jak sie nie zaplaci Bloodwinowi. Fajnie to zrobili. Ja osobiscie zaplacilem tylko jak gralem pierwszy raz.
Niemam nic do straznikow.

Gomez ? Hmm... popatrzcie na to z innnej strony. Wiekszsoc ludzi w koloni to przestepcy i mordercy. Ktos musi zadzic twarda reka i trzymac to bydlo za morde. Jakby gomez byl mi i sympatyczny to dlugo by nie zagrzal miejsca na tronie

Cor Calom ?? Tak To dupek

Wrzoda nawet lubie zreszta on mnie chyba tez.... Wiecie ze w obozie bractwa jest typek podobny do wrzoda ?
Mozna go znalesc w tej chatce na bagnie. Tez moze za nami lazic a jak przyjdzie co do czego to spierdziela Nie jest tylko taki natretny.
Odpowiedz
Gomez to przestępca. Gdyby bariera znikła to król by go zabił jak ścierwojada! Przecież on wymusza na królu wodę, babki itp. za rude... I to oni przejęli władze w kolonii zabijając królewskich strażników[czy też paladynów, nie było dokładnie powiedziane]
A co do tego kogo nie lubię to Bloodwyna i Kaloma [oryginalność górą!]
Odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi to to zdecydowanie nigdy nie lubiłem wrzoda....no ale ile nerwów napsuli mi Krzykacz, cor calom czy choćby bloodwin
Odpowiedz
No mi do gustu nie przypał lewus i kolesie co stoją przed karczmom w nowym obozie

Ale najbardziej nie lubiłem Gomeza to był totalny przeszczep co tylko dbał o swoje interesy a nie całego obozu
Odpowiedz
wrzód ale jestem super miłosierny i go nie zbiłem ( tylko troche poturbowałem)
Odpowiedz
Ja nie lubię jedynie Bullita jednak go szanuję , zapewne był to losowy text ale po obiciu mu mordy powiedział , tu nie cytuję bo to było kilka dni temu , ale coś w tym guście : *podniósł się z ziemi i jęknął z bólu przy tym* ale mi pogruchotałeś kości , dawno nie miałem takiej walki. Szacunek.
Odpowiedz
← Gothic

Najgorszy NPC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...