Sygny Dabu

Dziewczyno, o czym ty piszesz? Po co Dabu zamieścił te sygnatury?
Dabu, powiedz, mam cię chwalić, czy krytykować, co wolisz?

Cytat

No i... Jestem początkujący, więc "mam prawo" nie umieć wielu rzeczy. xD

Jasne, że masz prawo. Czy ktoś to negował?

Sie kurna przyczepili... Komentujcie prace Dabu, a nie moje posty!
Odpowiedz

Cytat

Dabu, powiedz, mam cię chwalić, czy krytykować, co wolisz?

Wolałbym, żeby wszystkie moje błędy wyszły na wierzch, jednak odrobina pochwały nie zaszkodzi. xD

Cytat

Jasne, że masz prawo. Czy ktoś to negował?

Nie, tak mi się jakoś powiedziało.
Odpowiedz
No to piszę, jak to pewna osoba ujęła

Cytat

ale jako ktoś bardziej doświadczony
nad czym powinieneś popracować.

[Dodano po chwili]

Na początek spróbuj zrobić to co ci wysłałem. Wtedy możemy porównać to co zrobiłeś na podstawie tego materiału, z tym co robiłeś wcześniej.
Odpowiedz
Dabu zamieścił tu swoje prace, aby ktoś bardziej doświadczony pomógł mu wyłapać błędy. A ty przez pierwsze swoje posty komentowałeś to jak bardzo ci się one nie podobają, porównując je do swoich, pokazując, że uważasz się za dużo lepszego. Dopiero po zwróceniu sobie uwagi, nagle się obudziłeś "oh, przecież miałem napisać co powinien jeszcze zrobić, żeby się poprawić". Proszę, o to mi chodzi.
Odpowiedz

Cytat

Dabu zamieścił tu swoje prace, aby ktoś bardziej doświadczony pomógł mu wyłapać błędy.

Zamiary Dabu są znane Dabu a nie tobie. Ty możesz tylko domniemać po co on to zrobił.

Użytkownik Atis napisał

A ty przez pierwsze swoje posty komentowałeś to jak bardzo ci się one nie podobają, porównując je do swoich,

Użytkownik Taramelion dnia jego pierwszy post w tym teamacie napisał

Pierwsza sprawa napisy - słabo widoczne.
Druga - wtapiaj rendery.
Trzecia - tło - popracuj jeszcze nad tym.
Czwarta - ramka - popracuj jeszcze nad tym.


Cytat

pokazując, że uważasz się za dużo lepszego.

To twoja interpretacja.

Cytat

Dopiero po zwróceniu sobie uwagi, nagle się obudziłeś "oh, przecież miałem napisać co powinien jeszcze zrobić, żeby się poprawić".

Taaa? Masz chyba strasznie zły dzień. Znowu.
Odpowiedz
Wolałbym, żeby ten temat nie był przyczyną sporów forumowych. Co prawda Taramelion podszedł na początku do tego zbyt poważnie, ale w końcu chce pomóc, nie?

Cytat

Dabu zamieścił tu swoje prace, aby ktoś bardziej doświadczony pomógł mu wyłapać błędy.

No i jeszcze po to, by nie tylko profesjonaliści się wypowiedzieli. Przecież każdy ma inny punkt widzenia - osoba doświadczona oceni styl i wykonanie, natomiast inna osoba, która nie zna się na grafice - estetykę pracy. Obie są dla mnie ważne.
Odpowiedz
Skoro tak...

[Dodano po chwili]

Taramelion, czy miałeś na myśli mniej więcej coś takiego:

Nie jest to skończona sygna, po prostu tło z "wtopionym" renderem. Chcę tylko sprawdzić, czy chodzi o coś takiego.
Odpowiedz
Łatwiej jest wtopić rendera, kiedy tło tworzysz na podstawie jego kolorów.
Są rózne sposoby wtapiania. Możesz cały render zaznaczyć i usunąć kilka jego pikseli z granicy.
Możesz także użyć gumki z zmniejszonym opacity w kształcie rozproszonego okręgu (spray).

W twojej sygnie widzętylko lewa strona jest jakoś "wtopiona"
Odpowiedz
Dobra, wykorzystałem trochę materiałów z twojego tutoriala i oto co mi wyszło:

Dobrze wkleiłem render?
Odpowiedz

Cytat

Ale negativ space nie pasuje.

W sensie puste miejsce? Spowodowane tylko tym, że robione było na gradiencie. : P No i w praniu taka pustka wyszła...

Cytat

Napis jest w porządalu

W końcu czcionka z Fallout'a...

Cytat

tylko ta linia nie pasuje

Mnie się podoba.

Cytat

Przydałaby się jeszcze jakaś ramka.

Zapomniałem o niej. Ale to jest kwestia kilku klików i machnięć, więc nie ma problemu... :]
Odpowiedz
Unikaj symetrii.

Cytat

Zapomniałem o niej. Ale to jest kwestia kilku klików i machnięć, więc nie ma problemu... :]
- no to dawaj, zapodaj co potrafisz...

Acha, jeszcze jedno, ty oprócz wtopienia rendera w ogóle go nie ruszasz? Wstawiasz na zrobione tło i wtapiasz?
Używałeś jaikś gradnient map? Do tej sygnaturki pasowałby także c4d, mógłby zapełnić negativ space.
Odpowiedz

Cytat

- no to dawaj, zapodaj co potrafisz... smile.gif

Prosta ramka pod kolory rendera:

Cytat

Acha, jeszcze jedno, ty oprócz wtopienia rendera w ogóle go nie ruszasz? Wstawiasz na zrobione tło i wtapiasz?

Nie bardzo rozumiem. Robię nową warstwę z renderem, wrzucam go na tło, używam "obramowania", później Rozmycie i jakoś tak sobie stoi... : D

Bardzo proszę o mniej "profesjonalny język" bo nie rozumiem cię za bardzo. xD

Cytat

Do tej sygnaturki pasowałby także c4d, mógłby zapełnić negativ space.

To nie dla mnie... Wolę takie proste...
Odpowiedz
Pierwszy post:

Cytat

Witam wszystkich! Od niedawna oswajam pewien miły programik o nazwie Gimp. : P

Odpowiedz
Mi sie podobają, bo sam w życiu nie stworzę czegoś lepszego.
Tylko jedno zastrzeżenie - ta sygna co robiłeś ją dla `szymona 131` - na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że tam jest `szymon bi`.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Co myślicie o moim najnowszym wytworze?
Odpowiedz
Sielankowo-kololowy z nie pasującym kolorystycznie napisem .
Odpowiedz
Tematyka - BOOYEAH! Klony ownz.
Stylistyka - nuh, nie bałdzo...
Odpowiedz
← Fan Works

Sygny Dabu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...