Sygny Dabu

Słowem wstępu:

Witam wszystkich! Od niedawna oswajam pewien miły programik o nazwie Gimp. : P Robię często sygnatury i dorobiłem się już kilku robótek. Chcę tutaj zamieścić moje trzy ulubione sygny, żebyście mi powiedzieli jakie są w nich błędy oraz co jest w nich fajnego. Zaczynamy:

Oto pierwsza z nich (robiona dla takiego gościa z innego forum):

Ta druga (robiona dla siebie - inny nick):

A ta trzecia (to samo co wyżej):


Myślę, ze jak na początek, to nie jest źle...
Odpowiedz
Pierwsza sprawa napisy - słabo widoczne.
Druga - wtapiaj rendery.
Trzecia - tło - popracuj jeszcze nad tym.
Czwarta - ramka - popracuj jeszcze nad tym.
Odpowiedz
Co nie tak z tłami?
Odpowiedz
Skąd jest gościu z trzeciej sygny?
Odpowiedz
Deus Ex: Invisible War. : ) Co prawda gra jest do bani, ale rendery mi się podobały.
Odpowiedz
Jak dla mnie całkiem ładne (ja bym tak nie umiał)
2 mi się najbardziej podoba

Odpowiedz
Czepiasz się Tar... młody jest, nauczy się.
Odpowiedz
Nie kumam...

U ciebie zajeżdża straszną pikselozą (wyciosanie?). ; ] W czym jest "czytelniejsza"? XD
Odpowiedz
Naprawdę nie widzę. A na dodatek utrzymuję się w przekonaniu, że moje tło jest fajniejsze. xD
Odpowiedz
Tar, to trochę narcystyczne porównując swój twór z tworem Dabu. To tak jakbyś twierdził, że twoja jest lepsza i już i wszyscy mają tak uważać. Zapomniałeś o czymś takim jak "gust".
Zachowałeś się jak idiota. Dobrze, wyraziłeś swoją opinię o sygnach ("brzydkie"), ale jako ktoś bardziej doświadczony (tak mniemam), mógłbyś dać parę rad nowicjuszowi (jeśli uraziłam tym Dabu, przepraszam, miało to być po prostu dosadne określenie). To po prostu brzmi tak jakbyś bał się konkurencji i chciał zepchnąć na dno drugiego grafika.
Odpowiedz
Tarciu muszę przyznać rację Atis. Trochę się zapędzasz w ocenianiu dokonań graficznych innych osób w FW...

Jeśli chodzi o pierwszą sygnę to przedewszystkim dla mnie sprawia wrażenie zamglonej. Smok, ogień aż się proszą o mocne nasycone kolory.

Tutaj trochę podbiłem ale niestety napis dostał w kość. Ten płomień po lewej stronie można by poprawić.


Jeśli chodzi o drugą sygnaturę to nie podoba mi się główne ze względu na estetykę. Jakiś gość z poparzeniami ciała i kolorystyka zaschniętej krwii. Technicznie nie widzę nic czego mógłbym się czepnąć ale po prostu mi się nie podoba.

Trzecia sygnatura jest natomiast bardzo fajna, podoba mi się estetyka. Z kwestii technicznych jedynie bym trochę poprawił napis, by był bardziej czytelny.
Odpowiedz
Stworzyłem coś jeszcze (z tym, że nie dla siebie) i powiem szczerze, że bardzo mi się podoba. Podobnie jak w trzeciej sygnaturze, napis trochę nieczytelny, ale jak wiadomo kogo to i wiadomo komu. Oto co skleiłem dla Szymona131:


Cytat

Jeśli chodzi o pierwszą sygnę to przedewszystkim dla mnie sprawia wrażenie zamglonej. Smok, ogień aż się proszą o mocne nasycone kolory.

Masz rację, wyszło lepiej. A ogień wyszedł jak wyszedł, bo... Sygna była robiona trochę dawno i umiejętności tworzenia ognia stały u mnie na bardzo mizernym poziomie. Co prawda, dużo się nie poprawiłem, ale coś tam umiem więcej. xD
Odpowiedz
Jak dla mnie sygnaturki wyglądają bardzo dobrze biorąc pod uwagę że grafiką zajmujesz się od niedawna.
Nie wypowiem się za bardzo w tym temacie bo grafiką interesuje się w niewielkim stopniu.
Ekhtelion chyba wymienił najważniejsze uwagi, a ja mogę Ci doradzić że jeśli robisz komuś sygnę to nie zapomnij napisać małymi literami swojego nicku.

EDIT: Ooo przy tej sygnaturze z pewnością się najdłużej napracowałeś.
Odpowiedz
Nomad! *snort* NOMAD!
Powiem szczerze, że wygląda gorzej od pozostałych. Delta w Nano Suit'cie i ten bez Nano to kiepska kompozycja. Jakoś tak... nie wyszło jak powinno.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Atis dnia sob, 15 mar 2008 - 17:19 napisał

Tar, to trochę narcystyczne porównując swój twór z tworem Dabu. To tak jakbyś twierdził, że twoja jest lepsza i już i wszyscy mają tak uważać. Zapomniałeś o czymś takim jak "gust".
Zachowałeś się jak idiota. Dobrze, wyraziłeś swoją opinię o sygnach ("brzydkie"), ale jako ktoś bardziej doświadczony (tak mniemam), mógłbyś dać parę rad nowicjuszowi (jeśli uraziłam tym Dabu, przepraszam, miało to być po prostu dosadne określenie). To po prostu brzmi tak jakbyś bał się konkurencji i chciał zepchnąć na dno drugiego grafika.


Raczysz żartować Atis. W życiu nie miałbym czegoś takiego w planie:

Cytat

To po prostu brzmi tak jakbyś bał się konkurencji i chciał zepchnąć na dno drugiego grafika.

To jest śmieszne. Nie napisałem jeszcze nic konkretnego, bo chciałem przygotować dla niego pewne pomoce.
Porównując jego oraz moja pracę, chciałem wskazać różnicę.
Pierwszym podstawowym błędem jest brak wtopienia rendera, błąd ten powtarza się w każdej jego sygnaturce.
Poza tym te prace wyglądają jak budowla z klocków lego, jeśli wiecie co mam na myśli.

Użytkownik Ekh napisał

Trochę się zapędzasz w ocenianiu dokonań graficznych innych osób w FW...

W niczym się nie zapędzam Ekhtelion, już ty o tym dobrze powinieneś wiedzieć.
Odpowiedz

Cytat

Poza tym te prace wyglądają jak budowla z klocków lego, jeśli wiecie co mam na myśli.

Nie wiemy...

Cytat

Pierwszym podstawowym błędem jest brak wtopienia rendera, błąd ten powtarza się w każdej jego sygnaturce.

Nie umiem tego robić. Więc nie robię. xD

Jeśli chodzi o te różnice pomiędzy naszymi sygnami...
U ciebie tło jest różnorodne, zmiana koloru w kolor. Natomiast u mnie jednolite - te same barwy, okrągłości. Mnie do gustu bardziej przypadają właśnie takie, więc póki co używam ich.

No i... Jestem początkujący, więc "mam prawo" nie umieć wielu rzeczy. xD

Cytat

Powiem szczerze, że wygląda gorzej od pozostałych. Delta w Nano Suit'cie i ten bez Nano to kiepska kompozycja. Jakoś tak... nie wyszło jak powinno.

Hmm... Masz rację. Render po prawej jest zbyt ciemny w porównaniu do reszty. Dopiero teraz się przyjrzałem...
Odpowiedz
Może nie miałeś tego W PLANACH, ale tak twoje wypowiedzi brzmiały jak ja to czytałam. Nikt nie wie coś ty sobie myślał. Jak nie chciałeś, to nie trzebabyło pisać wypowiedzi w taki sposób jak pisałeś. Proste.

Cytat

Porównując jego oraz moja pracę, chciałem wskazać różnicę.

I bardzo dobrze - wskazałeś różnice pomiędzy STYLAMI. A styl każdemu podoba się inny. Znowu chcesz pokazać, że jesteś lepszy. A kto wie, może nie jesteś.
Odpowiedz
← Fan Works

Sygny Dabu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...