[GI] Ulubiony NPC

Jaki jest mój ulubiony NPC?
Bez żadnego zastanowienia, od razu odpowiem - Xardas, a dlaczego? Pierwszy czynnik na to wpływający: Mag, w końcu jest to moja ulubiona profesja. A czyżby to, Nekromanta? Tak, w takim razie jeszcze lepiej, moja ulubiona dziedzina magiczna. Xardas jest człowiekiem tajemniczym i w gruncie rzeczy bardzo ciekawym, chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej o jego przeszłości.
Ten Nekromanta jest bardzo mądry, o czym daje znać już w Gothic. Powiedział nam o treści jednej z Orkowych proroctw, a więc? Czyżby poznał język orków? To jest niewątpliwie przydatna umiejętność w tych krainach. Także, jako jedyny Mag jest w stanie wprowadzić nas w 6. Krąg Magii, a tym samym będziemy mogli używać najpotężniejszych Czarów, no i staniemy się Nekromantą. Mądrość Xardasa jest największa? Nie, ten człowiek jest najmądrzejszym, z jakim mieliśmy okazję się spotkać - wiele lat studiował Magię Innosa i nie tylko, w ten sposób wiele się dowiedział, a potem jeszcze postanowił uczyć się Magii Demonów, Xardas zdobył wielką wiedzę, nie tylko Magiczną, ale i historyczną, od niego także dowiadujemy się o Wojowniku, który władał Urizielem, no i nieco o tejże właśnie rzeczy...
Cóż, mogę także wspomnieć o Beliarze, który jest moim ulubionym Bogiem. - Jednak już w pierwszej odsłonie Sagi Gothic wiedziałem, że Xardas do końca nie służy Beliarowi. Jest Nekromantą, ale czy bycie nim oznacza służbę u Boga śmierci i zmieszczenia? Nie, Nekromanta to często po prostu człowiek, który studiuje Czarną Magię i uwielbia samotność, tak jak Xardas - Osiedlił się w końcu na terenie Orków, a po co? Mało kto tam się zapuszcza, a jeszcze mniej mogłoby go tam odnaleźć, nieprawdaż? Może się nie co zawiodłem? Pewnie tak, już tego nie pamiętam - Jednak moje zdanie pozostaje bez zmiany, Xardas jest moją ulubioną postacią.


Pozdrawiam, Cruoris

------------------------------
10 Przykazań O. Rydzyka

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.
Odpowiedz
Ja mam dwóch ulubionych:
Gorn- odważny i oddany wojownik
Diego- Mimo, że należy do Starego Obozu, jest niezależny i służy tylko i wyłącznie dobru innych

Odpowiedz
A ja tam lubie (może nie najbardziej) Lestera bo nigdy nic nie mówi obraźliwego, tylko pomaga nam w grze:P
Odpowiedz
Gorn, Diego, Milten i Lester- tylko oni wydają się normalni w tej całej kopalnii:D
Odpowiedz
Diego, Lester, Gorn -> Trzej który należą do różnych obozów jednak sie dogadują.
Miltern -> Jedyny Mag Ognia na zakończeniu ;]
Lee -> W końcu królewski Generał ;p


Odpowiedz
Gorn. A dlaczego? Silny facet, pijak i cwaniaczek w jednym. Świetnie wymachuje toporem. Jednym słowem: swój chłop. ;D
Odpowiedz
Ur-Shak i Tarrok
Byli jedynymi orkami w Gothicu 1 które wykorzystywały ludzką mowę. Nigdy nie zapomnę jak Tarrok mówił, jakie składniki są potrzebne do Ulu-Mulu A Ur-Shak to dobry przyjaciel bezimiennego, przynajmniej w pierwszej części Gothica.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A ja najbardziej lubiłem fantastyczną piątkę (tak ich nazywam) Bezimienny, Gron, Lester, Diego i Milten, zgrana paczka fajnych ludzi, poza nią lubię jeszcze Lee.
Odpowiedz
Diego ponieważ to on oprowadził mnie po świecie Gothic i oczywiście także Wrzud łaził za mną prawie całą grę dopóki nie zabiły go orki
Odpowiedz
← Gothic

Ulubiony NPC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...